2737
2734
عنوان

شماهم غذا خوردنتون با گریست؟؟

543 بازدید | 57 پست

پسرم ۳ و نیم سالشه سر سفره فقط ایراد میگیره ازین چرا زدی چرا این شکلیه و... همراه با گریه 

الانم صبحونه چون گفتم برو نونو بیار از رو اپن نونارو تو دستش مچاله کرد گریه کرد دلش خنک نشد اومد کتکم زد از سر و صورتم 

خیلی خودمو کنترل کردم نخوابونم تو دهنش 

بهترین واکنش چیه بی محلی میکنم بیشتر گیر میده بهم غر میزنه گریه میکنه 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوابش کافی بوده؟

بله به موقع میخوابه

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2740

همه چیزو بزار سر سفره چیزی هم کم بود خودت بیار 

چندسالشه ؟

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊