2737
2734

؟

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه پول داری زیاد  کار خوبی میکنی یکی از دوستای من دو سه سال پیش  رفت  خیلی راضیع

داداشم رفته روسیه هزینه خیلی می کنه درست خرج نمی کنه

حالا من براچین می خوام اقدام کنم هزینه ها مناسب تره نسبت به روسیه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
کدوم کشور؟

چین

2740
پارتنر میخوای ؟

اره

داداشم رفته روسیه هزینه خیلی می کنه درست خرج نمی کنه حالا من براچین می خوام اقدام کنم هزینه ها مناس ...

هند از چین هم بهتره  از لحاظ هزینه 

اگه میشه دندون بخونن خیلییی شرایطت بهتر میشه 

راحت میتونی برگردی ایران مطب بزنی یا بری کشورای دیگه سر کار

از من ب تو نصیحت پسر داییتو عقد کن ✋🏻😂

بابا اتفاقا اکثرشون نمیگم همشون چون خودمم قرار عضو بشم   یه سری ادما اماده خور و فقط از مامان بابا پول می خوایم وقتی هممیگی بچه درست خرج کن هندل کن هزینه هاتو میگه دلت می خواست بچه نمی اوردی   مهم ترین چیز بلوغ عقلی که 90 درصد شون ندارن