2733
2739
عنوان

کسی هست برا پزشکی خارج بخواد اقدام کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 29 پست
چرا چین ؟ آلمان بهتره  هزینه هاشم پایین مدرکشم معتبر تره

نه هزینه ها یروسیه به یوان ارزون تره

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هند از چین هم بهتره  از لحاظ هزینه  اگه میشه دندون بخونن خیلییی شرایطت بهتر میشه  ر ...

نه می خوام برم دندون هند کثیفه  چین هم امنیت داره هم کش.ور تمیزیه حالا کاری با خورد خوارکشون ندارم  اکثرا دانشجوهای ایرانی یا میرن روسیه یا چین می خوام ایرانی هم باهام باشه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
میدونی چقدر هزینه کرد؟؟؟ شرایطش چطوری بود

برای کانادا اقدام کرده

سیستم پزشکی و دندون کانادا و آمریکا یکیه و با بقیه کشورا فرق داره

اول باید علوم پایه بخونه بعد یه آزمون خیلی سختی که با آمریکا یکیه برای قبولی داخل پزشکی بده

ولی افرادی داخل کانادا و آمریکا مجازن این آزمون رو بدن که یا شهروند اونجا باشن یا اقامت دائم داشته باشن

برای همینم داییم اقامت دائم گرفته

هزینه هم چون اقامت دائم داره شهریش یک پنجم الی یک ششم میشه

ولی برای اقامت دائم داییم میلیاردی خرج کرده

اگه هم کسی با ویزای تحصیلی بخواد بره تمکن مالیش باید بالای یکی دو میلیارد باشه و هزینه تحصیلش خیلی زیاد میشه و اینکه تا اقامت دائم نگیره مجاز به آزمون ورودی پزشکی و دندون نیست

فعلا پسرداییم پذیرش دانشگاه برای علوم پایه گرفته(شرایطشم آیلتس بالای ۶ و نیم ۷ و نمرات بالای دبیرستان هست)

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2731
نه می خوام برم دندون هند کثیفه  چین هم امنیت داره هم کش.ور تمیزیه حالا کاری با خورد خوارکشون ند ...

خوب پس برو دندون چین اصلا دندون خیلی بهتره کارش راحت تره نسبت به پزشکی

از من ب تو نصیحت پسر داییتو عقد کن ✋🏻😂

😂😂😂😂😂😂😂😂

تازه برادرشم داره مهندسی مکانیک میخونه همون کانادا🥲😂

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2740
چقدر قراره هزینه کنی ؟ کی قراره اقدام کنی ؟

با لیدر صحبت کردم گفته سالانه حدود 400 خرج داره 5 سالم دندونه حدود 3 میلیارد با ارزش پول الان باید بزارم کنار ماهانه هم  اگر یوان سر همین قیمت بمونه 15 تومن می تونم هندل کنم

اوه کانادا هم سخته هم گرون 🥴

خیلی

کلا کانادا و آمریکا پزشکی و دندونش خیلی سخت و گرونه

و پذیرشش هم هفت خوان رستمه🤦🏻‍♀️

چرا برا بورسیه استانی ایتالیا اقدام نمیکنی؟ 

ایتالیا برا پزشکی ازمون داره خودش 

یعنی شما از اینجا برا خوندن پزشکی برید ایتالیا اول باید ازمون کنکور طور خودشون رو بدی بعد اگه قبول شی میری 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
چرا برا بورسیه استانی ایتالیا اقدام نمیکنی؟ 

دردسر داره می خواد برا ازمونش بخونی دیگه فرقی با کنکور نمی کنه 

روسیه چین ازمون نداره چین تازه بهتره مستقیموارد کورس اصلی میشی

2706