2737
2734
عنوان

اگه جای من بودین دوستی قبول میکردین با این آقا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 77 پست
نوووووو فقط اینو بگو چجوری چند تا جا هم کار میکنی؟ 😂🤦🏻‍♀️

مشاور کنکوم چند تا جای دیگه هم که مربوط به رشته ام نیست کار گرفتم

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
چون هم دانشگاهیته و در آینده همکار کلا سر راهت قرار میگیره نه  چون این رابطه خود پسره گفته صرفا ...

آره ممکنه چون حساسم

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه قبول نکن برا خودت ارزش قائل باش الان احساس میکنی ب کسی نیاز داری پس آدم احساساتیی هستی ...وابسته ...

مرسی 

جالبه همه بت گفتن نه درحالی ک خودشون رل زدن تاحالا اونم به قصد سرگرمی کلا این روابط غلطه رو پیشرفتت ...

من یادمه جایی ک کار میکردم افراد بالا رتبه و خوب بودن که با وجود ۳۵ ۳۶ ساله بودنشون پیشنهاد  صرفا دوستی میدن ...من رد کردم یه بار ک این پیشنهادرو داد . ولی همیشه برام سواله کسی ک ۳۶ سالشه و میگه کلا قصدم ازدواج نیست چطور وابسته نمیشه

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
2731
مشاور کنکوم چند تا جای دیگه هم که مربوط به رشته ام نیست کار گرفتم

من مشاوره خوشم نمیاد 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️هرجا هم ی کاری پیدا شده با کلاسا تداخل داره :/

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
من مشاوره خوشم نمیاد 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️هرجا هم ی کاری پیدا شده با کلاسا تداخل داره :/

آنلاین بردار

منم دوست ندارم ولی مجبوریم دیگه 

آنلاین بردار منم دوست ندارم ولی مجبوریم دیگه 

آخه همش یادآور دوران کنکورمه 

خیلی اذیت شدم 

بعد تا الان دوبار رفتم سمت مشاوره، انقد از لحاظ روحی بهم می‌ریختم 

گفتم ولش کنم کلا 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
آخه همش یادآور دوران کنکورمه  خیلی اذیت شدم  بعد تا الان دوبار رفتم سمت مشاوره، انقد از ...

اخیی

من که آنلاین برداشتم میرم مشاوره میدم دوباره میرم سر کلاس خودم کلا راحتم

2740
آخه همش یادآور دوران کنکورمه  خیلی اذیت شدم  بعد تا الان دوبار رفتم سمت مشاوره، انقد از ...

دستیار دندون پزشکه جایی نمی تونی بری

اخیی من که آنلاین برداشتم میرم مشاوره میدم دوباره میرم سر کلاس خودم کلا راحتم

اره برا ما بهترین کاره 

دستیار دندون پزشکه جایی نمی تونی بری

چجوریه تایم کاریشون؟ 

هر جا خواستم برم حتی منشی و اینا، می‌خورد ب کلاسا🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

برا همین کلا تو فکرم بود ی آنلاین شاپ بزنم، اونم چون تو خوابگاهم محدودیت داره 

موفقیت مخای. وارد هیچ رابطه نشووو

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

نه اصلا درست نیست 

فقط یه چیز بی اساس که روتون تاثیر منفی میذاره

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
چجوریه تایم کاریشون؟  هر جا خواستم برم حتی منشی و اینا، می‌خورد ب کلاسا🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ برا همی ...

آها چون خوابگاهی آره نمیشه همون کارا تبلیغاتی و....آنلاین بردار

اگه اشتباه نکنم از 8صبح شروع هست آف نمی دونم دقیق