2733
2734
عنوان

اگه جای من بودین دوستی قبول میکردین با این آقا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 77 پست
مگه تو نمیگفتی از پسرها بدت میاد 

آره😂😂خودمم

از این خوشم اومده خیلی خوب حرف میزنه فکر کنم تحت تاثیر 

حرفشم یه مدت دوری کنم درست میشم 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این تصمیمی هست که باید خودت بگیری ولی اگر من بودم وارد رابطه با این اقا نمیشدم به خدا سینگل مو ...

آره درسته نه خیلی حساسم

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
مرسی اگه ذهنت درگیر این چیزا شده باشه چطوری دور میشی 

سعی میکنم به خودم گوشزد کنم که این مسائل من رو از زندگی خودم عقب میندازه واقعا همینه حتی اگه عاشقم بشی باید یه سری جاها از خودت بگذری دیگه دوستی و اینا که بدتر 

برای همین خودم ترجیحم اینه فعلا از رابطه عاطفی و دوستی و... دوری کنم 

شما به هدفات فکر کنی خود به خود ذهنت از درگیری درمیاد چون حتی ازدواج هم بکنی باز اهدافت ممکنه ناقص بمونه

کاربری دست دونفره
2731
پس آدم واردیه  ول کن دیگه جوابشو نده وقت و عمرت خیلی ارزشمندتره

مرسی

کتاب خودشناسی بخون ..حتما مشاوره حاذق برو تا این حس تنهایاتو برات باز کنه بدونی چه جوری از پس تنهایی ...

ممنون

اگر داری قبول کن  توی مجردی هیچی نیست

22سالمه زوده

2740
سعی میکنم به خودم گوشزد کنم که این مسائل من رو از زندگی خودم عقب میندازه واقعا همینه حتی اگه عاشقم ب ...

دقیقا مرسی 

نوووووو

فقط اینو بگو چجوری چند تا جا هم کار میکنی؟ 😂🤦🏻‍♀️

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃