2733
2734

کسی که هدفش ازدواج نیس ولی تو خیلی از کارا راهنمایی و کمکتون میکنه 

باعث رشد و پیشرفتتون میشه 

یه جور کسی که حال روحیتون هم باهاش خوب میشه 

دوستیتون رو باهاش ادامه میدین؟

من دقیقا به چنین آدمی چنین رفتاری با من داره ومن متوجه نشدم آخر این قصد داره و حس داره و...یا کلا مدلشه

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوست خوبی هست باعث پیشرفتم میشه ولی در حد دوستی نگهش میدارم نه روابط عشق و عاشقی ،حد و حدود رو مشخص میکنم ،احتمالا اونم بزاره بره 

بمونه که خوبه ،بره هم مهم نیس برام

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
نه چون بعد عاشقش میشی اما اون نمیخادت همین باعث میشه گند بزنی به تموم پیشرفت هات و حتی چیزی ک قبل او ...

اره این خیلی بده 

یه مدتم اتفاقا عاشقش شدم ولی دوباره به حالت عادی برگشتم🥲

کسی که خودش شرایط ازدواج نداشته باشه همینو قبول میکنه

از بعضی لحاظ واقعا شرایطشو داره ولی واقعا یه مشکلاتی دیدم داره که ازدواجو براش سخت میکنه

ولی از طرفی چون برام مث یه راهنما میمونه نمیتونم بزارمش کنار

2738
ذات مرد عموما تمایل داره به وابسته کردن . اگه میخواهید بعدا وابسته بشی و فکر و ذکر و کلا روال زندگیت ...

اره درسته همه اینا رو میدونم 

خودش از جنس خودش برام زیاد گفته 

الان جمله اخرتون طعنه بود دیگه؟

از بعضی لحاظ واقعا شرایطشو داره ولی واقعا یه مشکلاتی دیدم داره که ازدواجو براش سخت میکنه ولی از طرف ...

میدونم چی میگی من خودمم دقیقا تو همچین شرایطی هستم

من خودم شرایط ازدواج ندارم واسه همین پاش موندم ولی خب هیچ آینده ای هم ندارم راهمونم دوره خیلی اذیت میشم اگه گهگاهی میدیدمش باز بهتر بود

ولی بازم به خودت بستگی داره این وسط تووابسته تر میشی و اذیت میشی

زودتر ولش کن  هر پیشرفتی ارزش افت بعدشو نداره تجربه بهم یادداد

اتفاقا چون بهش علاقه مند شدم ولش کردم تا ۷ ماه 

بعد یه مشکلی برام پیش اومد که کسی جز اون نمیتونست کمکم کنه دوباره خراب کردم🥲😂