2737
2739
خب اینجا نیستی پس پارازیطم نده و قانونشم برای هیچکس نیست به من گیر میده اعتیاد داره مغزش خراب شده...

چند دقیقه قبلم یکی تاپیک زد گفت مادرم عسل ریخت توی ظرف واسه صبونه بخوریم پدرم منو فحش داد

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😁😁😁توپت پره ها خوب هر خونه ای قانونی داره حق خودتو بخور ما که اونجا نیستیم بدونیم چی شده

چجوری وقتی یکی نارحته خوشحالین؟

استارتر ناراحته گیرم بزرگش کرده و الکی ناراحته حالا تو چرا خوشحالی؟

2731
چند دقیقه قبلم یکی تاپیک زد گفت مادرم عسل ریخت توی ظرف واسه صبونه بخوریم پدرم منو فحش داد

رو اکانت اون خانمم هستم...اخه تعلیق شده بودم اینجا ی مدت رفتم رو اکانتشون دیگ بیرون نیومدم هنوز

گفت کارت تو شیکمت بی شرف...به مامانمم گفت چرا دادی انقد بخوره بعدشم گفت فاسده بی همه چیز تو اونجایی ...

چرا. با من دعوا. داری؟

من از کجا بدونم همچین پدرایی هم پیدا میشن!!!

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
رو اکانت اون خانمم هستم...اخه تعلیق شده بودم اینجا ی مدت رفتم رو اکانتشون دیگ بیرون نیومدم هنوز

پس تاپیک شما بود؟

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
2740

معتاد بیماره عزیزم نباید زیاد بهش فکر کنی بخور حرفیم زد باخودت بگو این که نمیفهمه من چرا اعصابمو خورد کنم انشالاه ازدواج میکنی ومیری خوشبخت میشی خدابزرگه

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  

یعنی ها خیلی هاتون ذاتتون تو سری خوره 

هر کاری مامان و بابا ها می کنن میگن وای چه اشکالی داره  . حتما یه چیزه دیگه بوده منظورش تو بد برداشت کردی 

بخاطر زن هایی مثل شماست که هررکسی به خودش اجازه میده هر حرفی بزنه چون تو سری خور بودن غذای روحتونه