2752
2734
عنوان

مجرد بودم جلو بابام با مانتو شلوار و روسری بودم تو خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 3747 بازدید | 113 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترا تو اون سن خجالت میکشن عزیز....در مورد ش چرا.نوار.سو تین.با کسی حرف بزنن.باز بچه های الان عاقل ...

منظورم لیف و حوله هست 

منم وقتی سوتین میخواستم بخرم از خجالت آب می‌دم تازه مامانم برام میخرید ولی تو دلم فوحش میدادم به خودم انگار گناه بود😂

2731
خونه تون مرتب بود؟

خونه ک چ عرض کنم مسجد ک‌ خونه خداست وسایلاش از خونه ما بیشتر بود. خیییلییی فقیرانه بود خونمون خیییلی فک‌کن یه  فرش و یخچال و گاز‌ و تلویزیون بود فقط خونه اومم داااغووون 

اسی مادربزرگ و خالهات چطور بودن؟

شاید مادرت ساده اس 

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
زمان ما قدیما میرفتیم حمام عمومی!  یکبار با خالم اینا رفتیم!

من خیلی رفتم

چ کیفی هم میداد

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
تعجبم از اینه چجوری بچه درست کردن یاد گرفته

اونم حتما بابام یادش داده. وای بابا طفلکم چجوری رابطه داشته.

نه یه عطری ادکلنی. ارایشی. لباس قشنگی. هییچیی 

اسی مادربزرگ و خالهات چطور بودن؟ شاید مادرت ساده اس 

همشون لنگه همن . مادربزرگمم ک ازون بدتره شده یه فقیر بیچاره ک ی  یخچال تو خونش نداذه از بی عرضگی و ذلیل بودن 

2706