2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین استرررس دارممممم

91 بازدید | 12 پست

بچه ها خیلی نگرانم

هرکس راجب من خاب میبینه من ذهنم درگیر میشه ک نکنه خاب بد دیده مثلا مردن و اینا و من خدای نکرده بمیرم فوبیا مرگ دارم حالا ب هر روشی....

یکی از اقوام خیلی دور خاب منو دیده ب شوهرم گفته نمیدونم حالا خابشو تعریف کرده یا ن ولی شوهرم گفت تعریف نکرد...روم نمیشه ازش بپرسم چون فامیل دوره

نمیدونید چقدرررر نگرانم

توروخدابگید چیکار کنم ک خواب های بدی ک راجب من میبینن یا خودم میبینم تعبیر نشه؟؟؟؟

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خواب بدرو نبایدبگی صدقه بده .بعدم ازمرگ‌ نترس فقط اماده باش.ترس ادماازمرگ واسه خود مرگ‌نیست واسه اما ...

فوبیا دارم دست خودم نیس

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍

عزیزم همه خوابا که تعبیرشون دور از جون مرگ نیست! کلی تعبیر خوب هم هست. چرا فقط به بدش فکر میکنی!؟

شما اگر نگران تعبیر هر خوابی هستی، اصلا نیازی نیست از اون خواب اطلاع داشته باشی، فقط صدقه بذار و ۳مرتبه سوره توحید بخون. ان شاءالله بخیر میگذره.

درضمن اگر عمر طولانی دوست داری نماز بخون و دعا کن ان شاءالله خدا بهت عمر طولانی و با عزت بده، با نگران بودن و ترسیدن که فقط آیندتو خراب میکنی.

مطمئن باش تاثیر خودت بیشتر از خواب دیگرانه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹