2733
2734

بعد همین برادر شوهرم که شوهرم میگه بریم خونشون زنش بهم می‌گفت ارزش بذار تا دعوت نکردن پاگشا نرو خونه کسی منم دعوت نکردم نیا بدون دعوت 

بعد شوهرم هم خبر نداره جاریم میاد باهام چت می‌کنه جاریم هم گفته به کسی نگو چت میکنیم 

بعد به شوهرم گفتم زشت نیس بدون دعوت میریم ؟

شوهرم گفت دعوت کرده دیگه شب نشینی دعوت کرده 😐

منم گفتم پاگشا که اینطوری نیس 

شوهرم گفت دیگه نمی‌دونم چجوری میخواد دعوت کنه پاگشارو ولی امشب میریم خونشون عید دیدنی 😐

به نظرتون چیکار کنم موقعی که خواستیم بریم خونشون تو ماشین بهش بگم جاریم چی گفته ؟

یا بعد که از خونشون برگشتیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید عزیزم چه عیدیه مگه؟

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

حتما بگو و من جات باشم همین العان میگم بهش و نمیرم  یارو علنا نخاسته بری خونش

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2738
چیکار کنم هی غیر مستقیم گفتم پاگشا نیس فلان میگه میریم 😐بعد میگه دعوت کرده شب نشینی 🥴

من بودم به شوهرم میگفتم ولی اگه مطمئنی خبر نمیبره بگو

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بعدشم اصلا کار درستی نمیکنی ک بهش نمیگی با جاریت داری حرف میزنی یه جاری هیچ وقت دلسوز ادم نمیشه منم همین کارو یبار کردم ب شدت از جاریم ضربه خوردم 

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
حتما بگو و من جات باشم همین العان میگم بهش و نمیرم  یارو علنا نخاسته بری خونش

مامانم میگه بعدش بگو یه موقع جاریه برات کادو پاگشا گرفته باشه بعدش اینجوری بگی زشت میشه نظرتون ؟