2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نر 

کلاً سگ نر میگن خیلی بهتره به خصوص برای نگهبانی 

فقط لطفاً اگه میاریش مواظب باش توی گرما نمونه اذیت می‌شه‌ها

این سگا مخصوص سیبرین باید خیلی مواظب باشی

اسیمیشه لطفاً آوردیش  عکسشو بزاری ؟ عاشق سگم

تو شدی دلیل ، شدی دلخوشی برای خنده هام ، برای ادامه این زندگی ، برای فهمیدن معنای قشنگ خوشبختی دلبر همیشگیم...(𝑀)❤️💍
میخوام نگه دارم عزیزم

پس نر بگیر چون ماده ها دائما باید مراقبشون باشی جایی میری یهو جفتگیری نکنه با سگای دیگه یا پریود نشه گند بزنه 

ولی درکل نر هم قویتره هم دردسر کمتری داری

حالا چرا هاسکی؟

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
2738
پس نر بگیر چون ماده ها دائما باید مراقبشون باشی جایی میری یهو جفتگیری نکنه با سگای دیگه یا پریود نشه ...

هاسکی هم قشنگه هم سرصدا انچنانی نداره بعد من چون تایمی که از سرکار میام تنها هستم وقت زیاد دارم برای بیرون رفتن انرژی هاسکی هم طوریه که باید بیرون بره هرروز به نظرم مناسب تر بود تا سگایه مینیاتوری و اپارتمانی زیاد از اون نژاد ها خوشم نمیاد

هاسکی هم قشنگه هم سرصدا انچنانی نداره بعد من چون تایمی که از سرکار میام تنها هستم وقت زیاد دارم برای ...

هاسکی خوشکله فقط توجه کن اصیل باشه هردوچشماش یخی 

دورنگ نباشه چشاش

من خودم عاشق گریت دین هستم 😍

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
هاسکی خوشکله فقط توجه کن اصیل باشه هردوچشماش یخی  دورنگ نباشه چشاش من خودم عاشق گریت دین هستم ...

توله هستن یک ماهشونه مادر پدراشونم چشاشون ابی بودن جفتشون ایناهم همون جورین حالا شب که اوردمش عکسشو میزارم گفت هم قهوه ای داره هم سفید مشکی