2737
2734
عنوان

دوره های زنونه داریم ... ی سوال

232 بازدید | 12 پست

ما چند تفر از فامیل خانم ها گهگداری با هم میریم رستوران و کافه ، یکی از فامیل از نظر مالی خیلی خوب ، هر سری میاد تیپ های خفن میزنه و از مسافرتهای خارجش میگه ، تیپهای ما هم بد نیست ، اما هر سری نمیتونیم تیپ جدید و لاکچری بزنیم ، من از این بابت یکم معذبم ، هر وقت میخوایم بریم بیرون استرس اینو دارم مانتو کیف و کفش جدید باشه ، اما واقعا با این قیمتها نمیشه ، میخوام یواش یواش با بهونه آوردن نرم دیگه باهاشون بیرون همش حس بدی دارم نکنه اونا فکر کنند ما از نظر مالی ضعیف هستیم 😞😞😞😞

همه یکسانه شرایطشون جز اون خانم 

دست از مقایسه بردار و سعی کن خوش بگذرونی مثل بقیه خانما

در حد خودت باش اگر خودمونو مدام با کسایی که خیلی از ما بیشترن بخوایم مقایسه کنیم دیگه نمیتونیم زندگی کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو این شرایط قشر خیلی کمی از مردم میتونن مدام لباس و کیف و کفش بخرم و این بنظرم کاملا عادی

اصلا به خودت سخت نگیر ،ولی اگر حس می‌کنی حضور تو این جمع باعث میشه اذیت بشی نرو

تو این شرایط قشر خیلی کمی از مردم میتونن مدام لباس و کیف و کفش بخرم و این بنظرم کاملا عادی اصلا به ...

آخه نمیدونم چه بهونه ای بیارم نرم 

دیروز تو گروه گفتن فردا بریم بیرون من گفتم نمیتونم بیام ، گفتن دوست داریم تو هم باشه هفته دیگه هر روزی تونستی بگو برنامه ریزی کنیم 

لازم نیست کل تیپتو عوض کنی عزیزم

خودت میگی گهگاهی دورهمی دارید

میتونی فقط یه چیزو عوض کنی انگار کل تیپ تغییر کرده

به طور مثال اینبار شال یا رو سریتو فقط تغییر بده از این رو به اون رو میشی انگار کلی تغییر کردی

همون لباس های تکراریو تغئیر بده مثلا پیراهن همیشه با شلوار بگ‌میپوشیدی اینار همون پیراهن با شلوار بوتکاتت بپوش

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
لازم نیست کل تیپتو عوض کنی عزیزم خودت میگی گهگاهی دورهمی دارید میتونی فقط یه چیزو عوض کنی انگار کل ...

هر دو ماه ی بار اکثرا داریم ، تیپ دیگه تکراری شده ، دیروز رفتم مانتو بخرم همه گرون ، قبلا دختری هام همیشه تیپهای آنچنانی میزدم ، الان واقعا شرایط نیست هر سری بخوام مثل اونا باشم ، واقعا این موضوع ناراحتم میکنه 😞

2740
همه یکسانه شرایطشون جز اون خانم  دست از مقایسه بردار و سعی کن خوش بگذرونی مثل بقیه خانما در ح ...

آخه ی مشکل دیگه ام اینه شوهر این خانم خواستگارم بوده قبلا 

، و این خانم خبر نداره و من الان وقتی میبینم این انقدر تو رفاه هست ، حس خوبی نمیگیرم و میگم کاش قبولش کرده بودم 😞

هر دو ماه ی بار اکثرا داریم ، تیپ دیگه تکراری شده ، دیروز رفتم مانتو بخرم همه گرون ، قبلا دختری هام ...

اگه خیلی ناراحتت میکنه فاصله بگیر ..مهم خودتی ک همیشه خوشحال باشی

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
این بده واقعا چیشد ردش کردی؟

قبلا ی نامزدی ناموفق داشت ، پدرم قبول نکرد ، اون موقع تازه هم درسشو تموم کرده بود ، از نظر مالی این مدلی نبود ، اما ی دفعه با چند نفر زدن تو کار ماشین از وضع مالیش توپ شده ، گاهی تو مهمونی های خانوادگی میبینمشون ، منو شوهرم هم هستیم تو دلم میگم کاش قبولش کرده بودم ، حتما اونم میگه منو رد کردن زن کی شده 😞😞😞