2733
2734
عنوان

خانوم دوست همسرم جلوی همسرم بچه شیر میده

| مشاهده متن کامل بحث + 3081 بازدید | 109 پست
خیرمانمیگیم مردا خوبن اون خانم میتونه یه شال بندازه روش شیر بده یاروشوبکنه اونوراسی که نمیگه همسرم ز ...

خب کسی که ارزش خودشو میاره پایین بهش چی باید گف؟من نگفتم حتمی کارش درسته چون من جلو محرمامم قطعن یه روز بخام شیر بدم روم نمیشه ببینن ولی فرض کن اون زن با این طرز فکر بزرگ شده شیر دادن جلو غریبه براشون چیز مهمی نی من باید باهاش برم بحث کنم که بااااید رعایت کنی چش فلانی نخورع؟؟؟چه حرفیه

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما ب انقدر بنداز بیرون تا نیازت بر طرف شه .به تو کاری ندارم

من چیزی نگفتم. شما گفتین مسافرتی گفتم اتاق جدا بگیرید چرا حرف من خیلی نامفهوم متوجه نشديد. من خودم متنفرم ازاین حرکت .من خودم متاهلم بچه ندارم می تونست با شیشه شیر بهش بدم

2731
خب کسی که ارزش خودشو میاره پایین بهش چی باید گف؟من نگفتم حتمی کارش درسته چون من جلو محرمامم قطعن یه ...

نباید باهاش بحث بشه،باید بهش آموزش داد.

هیچوقت برا یادگیری دیر نیست.از یه جایی باید بفهمه.

هتل مشهد بودیم.تو محوطه فضای سبز و یه پارک کوچیک داشت که شلوغ بود.یه خانم در حالیکه بچه شیر میداد،تو پنجره طبقه سوم ایستاده بود و نگاه میکرد.هر کسی وارد میشد ناخودآگاه اونو میدید.واقعا صحنه‌ی زشتی بود.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
2740
من چیزی نگفتم. شما گفتین مسافرتی گفتم اتاق جدا بگیرید چرا حرف من خیلی نامفهوم متوجه نشديد. من خودم م ...

پست اولتون سوالی بوده.

یجور استفهام انکاری.

بد منظورتون رو گفتین مخصوصا با اون علامت سوال.برا همین همه گارد گرفتن.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
نباید باهاش بحث بشه،باید بهش آموزش داد. هیچوقت برا یادگیری دیر نیست.از یه جایی باید بفهمه. هتل ...

یاد نمیگیرن خب یه عده

ما باید قبول کنیم و خودمون رعایت کنیم چون دیدم یه عده خودشون کاره ای نیستن اینجوری بزرگ شدن از چیزی که من خجالت میکشم برا اون شدیدا عادیه

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
یعنی چی 

🤦🏻‍♀️🫤

خواسته بپرسه اتاق جداگرفتین؟اشتباه تایپی بوده

منم بهش توضیح دادم.خودش هنوز متوجه اشتباهش نشده.

همین اشتباه تایپی دردسر شده براش

2706