2733
2734
عنوان

خانوم دوست همسرم جلوی همسرم بچه شیر میده

| مشاهده متن کامل بحث + 3107 بازدید | 109 پست
منم باهات موافقم شوهرش نگا نکنه یعنی چی چشمش میخوره ادم به چیزی اتفاقی چشمش بخوره تهش ۱ثانیس مهم نب ...

مسیله شیر دادن یا نگاه کردن نیست

مسیله بیرون انداختن سینه است

می‌تونه تو اتاق شیر بده یا یه شال بندازه روش

شما  تو خیابون میتونید سینه تون رو بیرون بذارید؟ اگه اینکار رو نکردید و نمیکنید یعنی خودتون هم ب اشتباه بودن کار اون خانم پی بریدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جالبه حیا رو اینجوری توصیف میکنین اکی اون خجالت نمیکشه ولی شوهر ایشون اگه میلی ادعا داره این وضع دید ...

نه والا مردا بدتر اصلا 

ولی اینکه اون خانم همه جا راحته  و براش مهم نیست اندامش مشخص بشه لخت بشه  این فاجعه اس 

باید جوری باشه همه راحت باشن  

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2731

چه زنه بی‌شعور و پررویی خاک برسرش

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
اون اصن سینه هاشو خوشگل نیس شکمش پر ترکه .بخاطر زایمان ولی بازم حرص میخورم

بیخیال پس بابا من فک کردم زنه چیه حالا😂😂😂شوهرت باید لاشی نباشه وگرنه تو همین گوشی تا دلت بخاد عکس ناجور هس 

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود

اینکه اون خانم رعایت نکرده و کارش غلطه ، حق با شماست.

ولی در مورد شوهرت، دیگه شوهر شما باید نگاه نکنه، ممکنه، طرف مقابل لخت بشه، مثلا عقل نداره، شوهر شما باید عفت داشته باشه.

عفت و حیا هم به زنها توصیه شده و هم مردها که از چشماشون مراقبت کنن

در ضمن اگر فضا نیست  

حتما میتونه یه گوشه پیدا کنه به عنوان یه زن شيرده اگر یه گوشه بود شوهر این خانم میرفت دید میزد باید مرد و به میخ کشيد 

ولی این خانم راحت شیر میده و خوابش میبره

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
جالبه حیا رو اینجوری توصیف میکنین اکی اون خجالت نمیکشه ولی شوهر ایشون اگه میلی ادعا داره این وضع دید ...

خیرمانمیگیم مردا خوبن اون خانم میتونه یه شال بندازه روش شیر بده یاروشوبکنه اونوراسی که نمیگه همسرم زل میزنه به زنه میگه به هرحال چشمش میخوره .ارزش زن به بیرون انداختن اندام خصوصیش نیس اینو بدونید زنی که میدونه تودیدبقیس نبایداینکاروکنه .

مسیله شیر دادن یا نگاه کردن نیست مسیله بیرون انداختن سینه است می‌تونه تو اتاق شیر بده یا یه شال بن ...

من هیچ وقت همچین کاری نمیکنم چون خجالت میکشم منم نگفتم کارش درسته ولی میگم برفرض من لباسم باز باشه اصن فوری باید یکی چشمش بیوفته؟

هرچقد که یه زن باید رعایت کنه مردم باید مواظب چشمش باشه

منظورم این بود شاید بد گفتم شاید بازم متوجه نشدین

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
دیدم زنه جلو خیابون که ماشین میگذره و مرد وهمه جور ادمی میگذره داره بچه ش رو شیر میده حتی شالی هم رو ...

میگم ک ازبیشعوریه.... من خواهرام حتی موثع شیر دادن پیش بابام وانمیستادن میرفتن اتاق جداگانه ...... یعنی من دراین حد زشت میبینمااااا میگم یروز حامله شدم بچم دنیااومد جلو بابام شیرش ندم

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! تیکربارداری نیست!! به بارداری تو این ماه امیدداشتم زدم که جلو چشمم باشه که اگ واقعا باردار میبودم الان چندوقتم میشد😔💔 یاامام رضا زائرخودت جوراب بچه نذری رو داد یهویی پس چرا هیچی نشد؟؟؟ 

یا قطع رابطه کن.

یا خودت یچیزی بنداز روش ،بگو سینت پیداست.اینجوری متوجه میشه کارش اشتباه هست.

ما با پسر خاله همسرم چون زن و شوهر خیلی بی حیا بودن قطع رابطه کردیم.هر کس باید با هم شأن خودش نشست و بر خاست کنه که دچار چالش نشن.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
سلام خدا قوت .اتاق جدا بگیریم؟

ن بریزیم بیرون همه سینه هارو بقیه هم ببینن ک چ کار شاخی میکنیم

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! تیکربارداری نیست!! به بارداری تو این ماه امیدداشتم زدم که جلو چشمم باشه که اگ واقعا باردار میبودم الان چندوقتم میشد😔💔 یاامام رضا زائرخودت جوراب بچه نذری رو داد یهویی پس چرا هیچی نشد؟؟؟ 
2706