2733
2739
عنوان

اونایی که میگن زنی که خرج داره ارج داره بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 4407 بازدید | 142 پست

تا حدی قبول دارم 

وقتی از لحاظ مالی مشکلی نیست حتما برای خودتون خرج کنید 

مردا رو هرجور عادت بدین همونطوری میشن 

من با همسرم میرم خرید مغازه هایی که حراج باشه نمیرم مغازه ای که ویترینش یا داخلش خوب نباشه نمیرم از دستفروش هیچی نمیخرم اونوقت عادت میکنه منو جاهای ارزون ببره 

جوری شده الان میگه بریم فلان پاساژ خرید تو که از هرجایی لباس نمیخری

اگه خودم تنها باشم از حراجی میخرم ولی بهش نمیگم 

خوراکی سعی میکنم بهترین بخورم مثلا رستوران میریم غذای خوب سفارش میدم به قیمتش نگاه نمیکنم 

کارهای سنگین انجام نمیدم مثل پنجره پاک کردن پرده درآوردن و زدن یا وسیله سنگین مبل اینا جابجا کردن

اینا نظر منه شاید بعضیا قبول نداشته باشن 

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چراهروقت تونی نی سایت این موضوع بحث میشه فکرمیکنن زنی بخودش میرسه ولخرجه  

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731
تحلیلگر :نیلوفر 

بانظرت مخالفم

من ارایشگاه نمیرم موهامو خودم رنگ میکنم

اهل کاشت ناخن واینجور چیزاهم نیستم

لباسم فصلی میخرم

شوهرم ی روز اومد خونه گفت اماده شو میخاییم بریم جایی رفتیم منو برد دفتر خونه وخونه ب نامم زد  گفت ب پاس زحماتی ک این سالها واسم کشیدی با داشته هاو نداشته هام ساختیهردوتا خونه هاش ب نام منه کارت حقوقشم دست منه میگه خودت واسش برنامه ریزی کن

2740
نمیدونم چراهروقت تونی نی سایت این موضوع بحث میشه فکرمیکنن زنی بخودش میرسه ولخرجه  

ب خود رسیدن وقتی پول داشته باشی فرق داره

تا وقتی نداشته باشی

زن همسایه ما روزی ی مانتو میخره اینقدر قرو فرداره هنوز مستاجرن بعداز ۱۹ سال زندگی مشترک

شوهره از کار ک برمیگرده نیم ساعت بعدش میره اسنپ کار میکنه

من تجربه خودم و میگم روزی که عقد کردم شوهرم بیکاربود خیلی هواسو داشتم چون خودم کارمند بودم هیچی نخواستم نه طلا نه ماشین نه خونه ،بعدم که طلا گرفتم برای وسایل عروسی و ماشین فروختم ،اصلا عروسی نگرفتم مبل نگرفتم خیلی ساده برگزار کردم همه چیو هیچ کس یه ریال کمک نکرد به شوهرم ،الان شوهرمن به جایی رسیده که خداروشکر پولدار به حساب میاد اما خرجایی برای خانوادش میکنه که بیا و ببین ،بعد من میگم فلان کارو کنم میگه خرجت رفته بالاها ....واقعا بچه ها از خواسته هاتون برای هیچکس نزنید نگید شوهر تو فلان بود شوهر ما فلان نیست ،فرقی نداره دوستان ،اگر کم توقعی که هیچی اون جدا،اما اگه تو مجردی همه چی زیر دستت بوده و ارزوهات زیادن لطفا لطفا برای یه پسری که دوروزه اومده تو زندگیتون از خودتون نزنید 

خدایا مراقب خودت باش ما جز تو کسی و نداریم ♥️
دقیقا یارو دو قرون پول نداره میگه تو منو‌ به خاطر پول میخوای باید دونگ بدی 😐😂

اونا شگردشونه دختررو دوست ندارن میخوان مفتو مجانی عشقو حال  کنن و جلوی بقیه پز بدن دوست دختر داریما چون برای پسرا دوست دختر داشتن افتخاره ولی برای دخترا سرافکندگی 

2706