2733
2734
عنوان

تو رو خدا بچه نیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 4586 بازدید | 164 پست
بخدا مخصوصا بچه اوردن در سن پایین ک یک اشتباه محضه  حداقل آدم باید سی و هفت هشت سالگی زایمان ک ...

یک چیز بگم ،آدم ها همه جوره پشیمونن

شما برو ببین چند تا تاپیک در مورد این زدند که کاش زودتر بچه می آوردیم.تو پیری آوردیم وحوصله نداریم.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جالب اینجاست بزرگ میشن ومیگن چه کاری برامون کردید.

ارع دیگ ...

بخدا من الان دخترم سرفه میکنه دلیلشو نمیدونم . هی بیخودی گریه میکنه 

تاپیک قبلمو بخونی متوجه میشی 

۲۰ روزه اصلا نمیفهمم این بچه معذرت میخام اسهاله یا یبوست 

ازون روزی ک این واکسن کوفتی ۱ سالگی رو زدم همه بد بختی هام شروع شد

تا دلت هم بخواد دکتر بردم ... 

دکترا هم دیگ چیزی بارشون نیس 

منم دخترم هشت ماهشه ناشکریدنمیکنم بخدا ولی دایم مریضه دایم ویروس سرماخوردگی بخدا خسته شدم خونمون داروخونه شده تازه رفلاکس شدیم داره که بدتر یه پسر دونیم ساله دارم اونم همینطور بخدا از زندگی کردن افتادم پیرو له شدم

2740

الحمدلله که خدا دوتا بچه بهم داده 

چندساله آرزوی بچه سوم دارم و همسرم راضی نمیشه 

بچه های منم به شدت شیطون و اذیت کار هستن وبدغذا و لاغر 

ولی انقد برام ارزشمند هست وجودشون که بازم از خدا این نعمتو بخوام.

میدونم یه مادر خسته هستی 

ولی ناشکری نکن

اللّهم عجّل لولیک الفرج
ارع دیگ ... بخدا من الان دخترم سرفه میکنه دلیلشو نمیدونم . هی بیخودی گریه میکنه  تاپیک قبلمو ...

درک میکنم

من تو همه مریضی های خودم وبچه هام تخم مرغ میشکنم ونمک میریزم روش تا سبک تر بشه وزودتر رفع بشه.

گاهی چشم زخم باعث میشه طول بکشه.

صدقه هم خوبه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
مگه مادرشوهرا میزارن که نیاریم؟ تازه تهدیدم میکنن اگه نیاری برای پسرمون زن میگیریم

من اگ مادر شوهرم همچین تهدیدی روزی بهم بکنه 

بر میگردم کرک و پرشو ب باد میدم ... 

ما خودمون بچه خاستیم

منم دخترم هشت ماهشه ناشکریدنمیکنم بخدا ولی دایم مریضه دایم ویروس سرماخوردگی بخدا خسته شدم خونمون دار ...

بعضیا هستن ک خیلی نسبت ب بچه بیخیالن همینطوری بچرو میندارن خونه مادری مادر شوهری کسی برا خودش بزرگ میشه ...

خوشا ب حالشون با نظرات اینجا فعمیدم بچه ها همشون مثل همن فقط اون مادرایی ک جوون میمونن و شادن بیخیالن کلا