2737
2739
عنوان

یه توصیه به مادران عزیز

82 بازدید | 5 پست

بعضی هاتون خجالت بکشید چه پدر چه مادر 

من الان دوست دارم میگه هرچی با مادرم درد و دل می کنم می ره به پدرم میگه بابام هم عصبانی میشه 

یا مثلا تنبلی تو کارهای خونه می کنید پدر عصبانی میشه شروع می کنه به اذیت بچه !

انوقت فردا رو نمی گید این بچه بفهمه درست موقعی که باید حمایت تون کنه شروع می کنه به طرد کردنتون 

بسه دیگه 

به خدا ۹۰ درصد این ازدواج های غلط نمی دونم آمار افسردگی و فراری شدن از خونه بچه ها به خاطر احمق بودن شماست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا موافقم بعضی ها. فقط میخوان این حس مادرانه تجربه کنن توزندگی که شاید خوب نباشه ولی خب زن میگه چون زندگیم خوب نیست  نباید مادرشم؟ نه نباید بشه واقعا باید صبر کنه زندگیش که خوب شد بعد مادرشه

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
2728
دیقا...لطفا فقط بچه پس نندازین بلد باشین بچع داری رو 

خیلی خجالت آوره 

مثلا همین دوستم هفته پیش خودکشی کرده دلیل رو جویا شدم گفت رفتم پیش مادرم درباره غیبت های زن عموم و ...درد و دل کردم و گفتم فلانی بهم گفته چی پشت سرم می گن 

صاف گذاشته کف دست بابام و اونم عصبانی شده که من دنبال اختلاف و دو هم زنی هستم و گوشی آیفون ۷۰ میلیونی که با بدبختی پس انداز خریدم خورد کرده ! 

کاملا موافقم بعضی ها. فقط میخوان این حس مادرانه تجربه کنن توزندگی که شاید خوب نباشه ولی خب زن میگه چ ...

به نظرم حس مادرانه اینا چرته 

ذاتا انسان وقتی رابطه جنسی برقرار می کنه تحت افزایش ترشح اکسی توسین قرار می گیره میل به تولید مثل پیدا می کنه 

متاسفانه ۹۹ درصد عقلشون از بچه ۱۸ ساله کمتره 

اصلا روانشناسی معتقده علت میل شدید نوجوانان به تایید در فضای مجازی یا ازدواج های نادرست به خاطر کمبود و یا مصرف مواد و روی آوردن به فحشا ارضا نشدن حمایت و حس اعتماد به والدین هست