2737
2739
عنوان

در آینده میتونه مانع ازدواجم بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 89 پست
تجربه ثابت کرده رابطه ای موفق تره که مرد توش،مشتاق تر باشه  از اول نمیخواسته کشیدیش هی حالا دی ...

حداقل الان باید یکم تلاش و تمایل ازش ببینم تا بهش فک کنم ..وقتی پاشو کرده تو کفش میگه طلاق و مصمم داره کاراشو میکنه چه کاری ازم برمیاد جز اینکه منم از حق خودم دفاع بکنم؟ خیلیا باهاش صحبت کردن کوتاه بیاد ولی گوش نمیده اصلا

نمیدونم که بعیدم نیس همه میگن احتمالا کسی پیدا کرده که اینجوری مصمم داره کاراشو میکنه برا طلاق پرده ...

احتمالا

گفتم دیگه باهاش درگیرنشو

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حداقل الان باید یکم تلاش و تمایل ازش ببینم تا بهش فک کنم ..وقتی پاشو کرده تو کفش میگه طلاق و مصمم دا ...

خوب اگه اینقدر مشتاقه طلاقه بذار بره گم بشه 

بچه رو هم نگران نباش نمیاد سراغش راستش از اول بعید میدونم تونقش پدری رفته باشه انگار بیشتر پسربچه مادرپدرشه تا پدر بچش!!!!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731
درسته من تمایلم جداییه ولی خانواده و اطرافیانم بدون توجه به نظر من خیلی باهاش صحبت کردن که برگردیم ب ...

به برادرت بگو کع تصمیم جدایی نداری

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
خوب اگه اینقدر مشتاقه طلاقه بذار بره گم بشه  بچه رو هم نگران نباش نمیاد سراغش راستش از اول بعی ...

افرین زدی به هدف ...هیچوقت توی نقش شوهری یا پدری نرفت ..فک میکنه الانم توی خواستکاری هستیم و می‌خواد من و بچه رو برا زندگی انتخاب بکنه  یا نکنه و حق انتخاب داره ..الانم خانوادشو انتخاب کرده ...همین قدر بی مسئولیت !!!!!چون من بهش گفتم حاضرم از صفر شروع کنی بیا بیرون برا خودت کار کن بدون هیچ سرمایه ای...گفت نع نمیتونم ..

برو هیئت صلح استانتون بگوبا پدرشو خودش حرف بزنن و هرطور شده راضیش کنن توم شرط نزار برو سر زندگیت باباش میمیره تو باید غصه اینو بخوری چرا نموندی 

2740
خوب اگه اینقدر مشتاقه طلاقه بذار بره گم بشه  بچه رو هم نگران نباش نمیاد سراغش راستش از اول بعی ...

اتفاقا به خودشم گفتم تو حاضر شدی بچه خودت بی پدر بشه ولی خودت بی خانواده نشی

افرین زدی به هدف ...هیچوقت توی نقش شوهری یا پدری نرفت ..فک میکنه الانم توی خواستکاری هستیم و می‌خواد ...

مشکل مالی داری؟ کتکت میزده؟بی احترامی میکرده؟تو تازه از خونه انداختیش بیرون بازم اومده سمتت بنظرم با کمال احترام توم مقصری

خیلی ببخشید مقصر صد در صدی!!طفلک اون طفل معصوم؛من خودت میدونی همه چیو میدونم و مطمئنم مقصر تویی؛دیگه هم نمیشه درستش کرد خیلی خراب شده ؛تو فکر کردی شوهرهای ما از صبح تا شب قربون و صدقمون میرن و همش پامون میلیاردی پول میریزن!!یا خانواده شوهرهامون خودشونو واسمون شهید میکنن؟این خبرها نیست تو هیچ زندگی؛من بارها تصمیم داشتم دکترا بگیرم برم دانشگاه آزاد و درسمو ادامه بدم؛مطمئن بودم شوهرم با اینکه داره ولی زورش میاد بده این مبلغ رو!!این بد بخت که هر ترم شهریه رو میداد؛حالا ننه و باباشم هفته ای یک بار میرفتی میدیدی؛چی میشد؟ببخشید همش دنبال پول و کادویی!یادمه برای بچت گوشواره آورده بود پدرشوهرت همش میگفتی گرمش پایینه!!من یارانه بچم دسته اوناست تا حالا کلامی نگفتم؛میدونی بی زبونم نیستم.خیلی چیزهای دیگه که بخوام بگم یه کتاب میشه؛اصرارت به ازدواج بعدم به بچه دار شدن؛اون بد بخت خونه رو آورد کرج؛خودش این همه میره و میاد ؛اصلا اینا رو نمیبینی!!همش میگی پولتو جدا کن؛واقعیت کار شریکی همینه که اونا دارن انجام میدن؛اول نباید قبول میکردی؛هیچی درست نمیشه اینو بدون همیشه

پسرم ❤❤😍😍😘😘
خیلی ببخشید مقصر صد در صدی!!طفلک اون طفل معصوم؛من خودت میدونی همه چیو میدونم و مطمئنم مقصر تویی؛دیگه ...

سلام عزیزم ..تو دوست خوب منی و همیشه توی همه سختیای زندگی کنار من بودی و من خیلی باهات دردل کردم و همیشه هم درکم کردی 

ولی خداییش الان یکم داری بی انصافی میکنی..در مورد یه چیزایی....حالا اصلا با هیچی کار ندارم اصلا من مقصر صدرصد ...ولی این درسته؟ این چیزا باید باعث بشه این آدم این پدر بچشو ندید بگیره؟ بچه من الان مدتهاس پدرشو نمیبینه هزار بار بهش گفتم نمیای زود زود ببینیش حداقل زنگ بزن باهاش صحبت بکن ..چن روز پیش بهش میگم چه پدری هستی از بچت خبر نداری حالش بد بود کلی دکتر بردیمش اصلا به خودش زحمت نداد بپرسه چش بود!!!! ادمی که نسبت به بچه خودش اینقد سرده ‌ولی مسئولیت چه انتظاری میره که‌شوهر خوبی باشه ..هیچکی توی اون زندگی با من نبوده و بهتر از من نمیشناسه اینا رو که چه روانیایی هستن ...

یه اتفاقایی افتاد و شوهرم خودش پیشنهاد طلاق داد و منو برد دادگاه ..چراااا؟ کدوم مرد این کارو میکنه؟؟ مگه بهش خیانت کرده بودم؟ ،..با این حال کم کم همه چیز داشت درست می‌شد و اینم به اشتباهش پی میبرد ولی میدونی باباش چیکار کرد؟؟ پول داد به یه وکیل خبره و کار کشته به اسم مشاور خانواده انداخت تو جون پسرش یعنی شوهر من ..گفت ازش راهنمایی بگیر زندگیتو درست کنه!!!!!! الان دوماهه داره از اون مرتیکه مشاوره میگیره و نتیجه میشه اینی که میبینید!!!! هر روز با تهدید پلیس و مامور کلانتری میاد دم خونه!!!!!

وقتی جدا شدین و اون میره زن میگیره بعدشم تا ۷ سالگیش با توئه بچه دلت بخواد ازدواج میکنی به اون ربطی نداره بعد بچت بزرگ میشه زنش میگه نمیخواد بچه رو بیاری من بچه اونو بزرگ کنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
یعنی از الان تا آخر عمر تنها بمونم ؟منظورمم سالها بعده

مگه از اولیش خیر دیدی که توقع داری با وجود بچه بتونی ازدواج موفقی داشته باشی! حقیقتی که هست اینه مردا اکثرا آشغالن و یک در هزار آدمن برای ۱ در هزار ریسک نکن خودتو دوباره بدبخت میکنی