2733
2739

سلام

همین دیشب خواب دیدم پدرم چند روز تو بیمارستان بستری بوده و من بعد از چند روز رفتم دیدنش. خودش که سر حال بود اما جای خوبی نبود، آدم احساس غربت بدی میکرد. از پزشکا و پرستارا وضعیتش رو پرسیدم. عکس هایی نشونم دادن که غده هایی رو از شکمش برداشتن و هنوز تعدادی غده هایی مونده. خودش سرحال بود و راحت راه میرفت و حرف میزد اما وضعیتش رو دکترها واسم واضح نگفتن. خیلی نگرانم. رابطمون خوب نیست. هر کاری میکنم، لجوج و غُد و پرخاشگره. آدمو به ستوه میاره.

کسی تجربه همچین خوابی داشته؟ نتیجه چی شده؟

ممنونم خوندید

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!
قدرت پزشکی موج میزنه تو خوابت نشون میده میخوای دکتر بری

یعنی چی؟ خودم یا پدرم؟ نشونه بدی هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر بخاطر افکار پریشونت این خواب رو دیدی، به نظر نمیاد تعبیر خاصی داشته باشه، میشه گفت شاید پدرتون از اخلاقای بدش آگاه نیست خودش ولی بقیه رو اذیت میکنه، در کل خواب صادقه کم اتفاق میوفته، شما در هر صورت احترام پدر رو نگه دارید 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2728

خوابتون سیاه سفید بود؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
بیشتر بخاطر افکار پریشونت این خواب رو دیدی، به نظر نمیاد تعبیر خاصی داشته باشه، میشه گفت شاید پدرتون ...

ممنونم لطف کردید

2738
فکر میکنم باید برای رابطه تون یک کاری بکنید. خدا از این وضعیت راضی نیست. صدقه هم بدید.

خدا میدونه هر ماه کلی به خیریه ها کمک میکنم. درآمد زیادی ندارم اما همیشه کمک میکنم

نه معمولی بود

خواب هرچی تعبیر کنید همون میشه یه صدقه بدید و سه تا لااله الا الله بگید تموم میشه میره

انشالله خیره💚

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

تعبیرش اینه که پدرتون سالخورده هست و احتمال خطری در آینده هست که این خواب هشدار میده رابطتو باهاش خوب کنی و مواظبش باشی تا بعد خدایی نکرده از دست دادنش عذاب وجدان نگیری ، عمرش باعزت باشه

میدونم سخته اما شما کوتاه بیا و جلو روش هرچی گف بگو چشم اما کار خودتو بکن

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!

چیزی که من از این خواب متوجه شدم این که ایشون کینه‌های زیادی تو قلبش جمع کرده و هر کدومو میریزه دور بازم قلبش پر از کینه است شما کاری که وظیفه‌ی عرفی و دینیتونه رو انجام بدین و به رفتارای ایشون توجه نکنید

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
خواب هرچی تعبیر کنید همون میشه یه صدقه بدید و سه تا لااله الا الله بگید تموم میشه میره انشالله خیره ...

میشه بگی سیاه سفید بودنش یا نبودنش چی بود؟

تعبیرش اینه که پدرتون سالخورده هست و احتمال خطری در آینده هست که این خواب هشدار میده رابطتو باهاش خو ...

ممنونم