2737
2739
عنوان

سقط

273 بازدید | 22 پست

✅بیاین با خودمون فکر کنیم...

⭕چی میشه که یه مادر فکر‌میکنه...

❌اگه بچش نباشه شاید شرایط بهتری رو تجربه کنه...

❓از آمار سقط های عمد و غیر قانونی خبر دارید؟

❌وقتی تعریف زن محدود به مدرک و شغل و رسم و رسومات میشه...

❌وقتی از رزاقیت خدا فاصله میگیریم و بی اعتماد میشیم

❌وقتی در مواجهه با شرایط بحرانی یک مادر از جمله ی *به من چه *استفاده میکنیم

❌وقتی از تعاریف اسلام فاصله میگیریم

این فاجعه رخ مید😔

مادران زیادی در جامعه ی امروز ما عزادار فرزندی هستن که در کشته شدنش دست دارند...😭

✅حتی یک مادر شاید نخواد

اما

❌شرایط زندگی،برخورد اطرافیان،به من چه های مکرر اون مادر رو سوق میده به این سمت...

❓چه باید کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانم الان دیگه کسی شرایط ازدواج نداره بچه بدون بابا هم نمیشه بزرگ کرد باید سقط کرد😒این چرندیات چیه ...

شرایط ازدواج نداره چرا بچه دار میشه از مردی که میدونه نمیمونه؟؟؟؟؟ 

لایک کن 😐
خانم الان دیگه کسی شرایط ازدواج نداره بچه بدون بابا هم نمیشه بزرگ کرد باید سقط کرد😒این چرندیات چیه ...

چرا عزیزم خیلیا ازدواج کردن بچه  نمیارن یا یکی میارن  توانشم دارن بازم  ولی  ناشکرن 

2740
آخه روش‌های جلوگیری کشور ضعیف شده این مورد اگر درست بشه اینقدر ناخواسته نمیاد که بخواد سقط شه،  ...

الان ک همه چی هست هم قرص،کاندو..، ای یو دی...

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شرایط ازدواج نداره چرا بچه دار میشه از مردی که میدونه نمیمونه؟؟؟؟؟ 

چون نیازه مث غذا خوردن... بعضیا زندگیشون اینجوریه و به ما هم مربوط نیست که قبل از ازدواج میخواد چیکار کنه چیکار نکنه😐

قرص درست درمون،، بهداشت کمک کنه 

کا ن دوم که هیچ ایودی هم که هست وقتی خودشون جلوگیری درست انجام نمیدن... خانمه میگه روشم طبیعی اخه طبیعی مگه روش پیشگیری هیچ متخصص و دکتری روش پیشگیری اونم طبیعی به گفته خودشون رو اصلاقبول ندارن... فقط خودشون رو توجیه میکنن. وگرنه امکانات خیلی بهتراز قدیم

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥