2733
2739

اصلا هم سمت و سوی هیچ دین و عقیده ای نبود 

یاراجع به یه سری مسائل ....به هیچ عنوان نبود

صرفا راجع ایران 

چی شده که حتی نسبت به ایران هم گارد دارن یه عده؟

تاپیکا کمتر از یک ساعت ترکید 

متاسفم!!!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همونطور که میبینین، این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی بوده، بنابراین نباید اسمی از ایران، حجاب، شهید، غیرت، ناموس و و و برده بشه، همه‌ی اینا تو فهرست مصادیق محتوای مجرمانه درج شده، میگین نه؟ برین بخونین😂😂

دروغ به این گندگی نوبره والا😳

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
2740

ممکنه از نظر شما فقط یک تاپیک در مورد ایران بود ولی در همونجاکاربران توهین به اعراب ودین اسلام کردند ،وبحث دینی ومذهب پیش امد ،البته بعضی دوستان جوابهای خوبی دادند ولی در کل خیلی رفتار مناسب بین کاربران وجود نداشت .

ممکنه از نظر شما فقط یک تاپیک در مورد ایران بود ولی در همونجاکاربران توهین به اعراب ودین اسلام کردند ...

مدیران این سایت، سرنا رو از سر گشادش میزنن، اگه کسی بجای بحث مستدل و منطقی، توهین میکنه یا باعث جدل و جر و بحث میشه، همون رو باید تعلیق یا تنبیه کنن، نه اینکه گذارنده‌ی تاپیک رو 

بارها همین اتفاق برای من افتاده

این چهارمین کاربریمه که سه تای قبلی بخاطر همین برخورد نابجا و غیرمنطقی ترکیدن

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
مدیران این سایت، سرنا رو از سر گشادش میزنن، اگه کسی بجای بحث مستدل و منطقی، توهین میکنه یا باعث جدل ...

ایشون کاربریش نترکیده ،تایپیکش ترکیده بخاطر بحث وجدل ومعمولا روند طبیعی تاپیکهایی که بحث مذهبودین وتوهین میشه میترکه