2733
2734
عنوان

شرایط طلاق کدومو قبول کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 69 پست

گزینه یک بهتره تو دادگاه ازش تعهد بگیر که نفقه بچه تمام و کمال پرداخت کنه    طلاق بگیری خونه مشترک چیزه جالبی نیست هزار تا حرف پشت سرته  درسته میخوای بچه ات ضربه نخوره ولی فکر خودتم باش  بهیچ وجه زیر بار خونه مشترک نرو بگو اگه میخوای برا بچه ات پدری کنی و ببینه پدرش و غصه نخوره طلاق نگیریم و زندگی مون با هم بسازیم

نهایت طلاق عاطفی باشین دیگ وقتی شرایط بچه انقد بحرانیه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینو‌بگو‌ البته این‌کلا زیاد خونه نیست میگه شبا بیام بچه ببینه پدرش هست غصه نخوره بخدا منم روانی شد ...

اصلا این نشدنی هس

نمیشه که شب به شب بیاد بگه بابایی من پیشتم... تا کی و چندسال میخاد اینکارو بکنه؟ 

اگه میدونید بچتون خیلی اذیت میشه ازهم جدا نشید. باهم به توافق و صلح برسید

درسته آینده و جوونی شما هم مهمه ولی اون بچه الان خیلی حساس هس و اون مهمتره و به جفتتون احتیاج داره 

خدا،،، تورو خدا🙂
شما مگه ازسنگ هستی چرااحساساتی برخوردمیکنی شماخانوم فردامحبت نمیخوای نیاز جسمی وعاطفی وجنسی ات چی می ...

میدونم همه اینارو‌میدونم ولی بچمم کوچیکه گناه داره 

این بچه ای که کلی نذر و‌نیاز کردم و دوا درمون که خدا بهمون بده حالا ببین چه خار شده دلم تیکه تیکست 😭😭😭

2731
مهریمو‌داده الان بخدا نمیخوام بحث مالی رو‌باز کنم گفتم دردم بچمه ، بچم تازه یه ساله حرف افتاده ولی ب ...

بگو تا بچه بزرگ بشه من طلاق نمیگیرم، و همچنان هم رو حرفت بمون و بگو باهت موافقم بچه اسیب می بینه ولی تو یه خونه کنار بچم می مونم 

لعنتی بچه همش تا میرم دو روز خونه بابام عر میزنه میگه بابامو‌میخوام بچه هر دو رو‌کنار هم میخواد نمید ...

انشالله مشکلتون حل بشه و به خاطر بچه منصرف بشید از این تصميم. امیدتون به پروردگار

نفقه بچه نده حکم زندان براش میدن مجبوره بده . 

نفقه بچه چقدره؟ من یه مبلغی میخوام بگم اما نمیدونم چند بعد اینکه همه میگن تو‌هر مبلغی بگی نمی تونی شرایطو ثبت کنی دادگاه حرف خودشو‌میزنه

نفقه بچه چقدره؟ من یه مبلغی میخوام بگم اما نمیدونم چند بعد اینکه همه میگن تو‌هر مبلغی بگی نمی تونی ش ...

معمولا ۳ تومن میزنن . البته بسته به شرتیط زندگی محله خونت این مبلغ کم یا زیاد میشه . مثلا بالای شهر باشی یا پایین شهر .. و خب همون پایینم باشی کمتر از ۲ تومن نیس

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2740
چقدر عجیب، خدا کمکتون کنه، چرا طلاق میخواد

قبلا هم‌گفتم ادم گند اخلاقیه بهو‌قاطی میکنه 

یه دفعه دیگه هم بچه فقط ۶ ماهش بود‌دادخواست طلاق داد اونموقع بخاطر این بود که مادر خواهرش بهش فشار اوردن مه اینکارو بکنه که منو بچزونن ولی من تو شرایطی بودم که هم بچه ۶ ماهه داشتم که کلی مشکلات داشت و هم اینکه یه بچه ۴ ماهه تو شکمم مرد و تازه کورتاژ کردن خلاصه خیلی شرایط روحیم داغون بود اینم میگفت طلاق 

تا به الان که سر اینکه چرا تو اینستا فالور اقا داشتم و اینکه دو نفرشون استوری تولمو گذاشتم اومدن تبریک همین 

خداشاهده هیچ چیزی نبوده اما میگه تو اینکارو‌کردی یعنی خیانت 😭😭 و زندگیمو تباه کرده

معمولا ۳ تومن میزنن . البته بسته به شرتیط زندگی محله خونت این مبلغ کم یا زیاد میشه . مثلا بالای شهر ...

خوب بچه من فقط ماهی ۳ تومن پول گفتار درمانیشه حالا دوا دکتراش بماند یعنی فرقی نداره؟؟

شما مگه ازسنگ هستی چرااحساساتی برخوردمیکنی شماخانوم فردامحبت نمیخوای نیاز جسمی وعاطفی وجنسی ات چی می ...

چه جالب !! شمام بد نیس یکم احساس بخرج بدی ! ینی بخاطر نیازش بچه رو قربانی کنه ؟! حالا ک پدر بچه نمیخواد این خانومم چون نیاز عاطفی و جنسی داره بیخیال اون بچه بشه ؟! اونوقت عاطفه مادری خودش چی ؟! نمیگید اون بچه آسیب میبینه ؟ درسته سخته . ولی خب مجبوره . بچه ایه ک خودشون خواستن و بدنیا اومده . 

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
گزینه یک بهتره تو دادگاه ازش تعهد بگیر که نفقه بچه تمام و کمال پرداخت کنه    طلاق بگیری خو ...

انقدر گفتم حتی التماس کردم با اینکه هیچ وقت به هیچکس جز خدا التماس نکردم 😔😔😢 ولی بخاطر اینده بچم کردم 

بگو تا بچه بزرگ بشه من طلاق نمیگیرم، و همچنان هم رو حرفت بمون و بگو باهت موافقم بچه اسیب می بینه ولی ...

از لجش هی میگه شرایط زندگیرو‌برات کوفت‌میکنم نمیزارم بری خونه پدر مادرت و اینکه خونه رو‌میبرم اندیشه کرج که مثلا محله بدیه و تحت فشار بزارتم

چه جالب !! شمام بد نیس یکم احساس بخرج بدی ! ینی بخاطر نیازش بچه رو قربانی کنه ؟! حالا ک پدر بچه نمیخ ...

قربون فهم و درکت من جز این بچه همدمی ندارم تموم زندگیمو پاش گذاشتم خودم تنهایی انقدیش کردم 

البته بچم بچه بیشفعالیه و کلی مسائل داره اما بالاخره بچمه همه میگن بچشو بزار بیا عاخه لامصبا گربه هم بچشو‌ول نمیکنه