2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم نون خ رومیذاره تازه کلی دعواش میکنم بذاربخوابم اونم تی وی روزیادمیکنه بازمن تاپنج عصرتوتخت ...

نون خ باحاال بود😄 خب همون باعث میشه دیر بخوابید انقد میخندید

چیشده سخت نگیر

داشتم به زندگیم فک میکردم به ادامه تحصیلم ،پارسال کلی تلاش کردم خوندم کنکور و خوب دادم همه خوشحال شدن بجز پدرم ،همه قبلش بهم میگفتن اگه خوب بدی کنکور رو بابات اجازه میده ،ولی نداد همه تلاشام و ارزوهام نابود شد حالا چپیدم تو خونه ،باید مثل بدبختا منتظر بمونم یکی بیاد منو بگیره😭😭😭ولی این اصلا چیزی نیست که برنامم بود ،امشب خیلی بخاطرش بغض کردم و زدم زیر گریه 

2731
تا ۱۲ خیلی دلم گرفته  از فکر و خیال خوابم نمیاد

انسان ها خودشون تکلیف خودشون رو معلوم میکنن ، سرنوشت نه ( تکلیف) ! بها دادن ب خود و دیگران جزوی از زندگی نگران کنندست= صبرت رو بیشتر کن و استرس رو ار خودت دور کن 😊 موفق باشی گلم

داشتم به زندگیم فک میکردم به ادامه تحصیلم ،پارسال کلی تلاش کردم خوندم کنکور و خوب دادم همه خوشحال شد ...

چرایکیوواسطه نمیکنی باهاش صحبت کنه چراخودت صحبت نمیکنی دلشوبدست بیار بهش بگوقول میدم خطانکنم میخوام مستقل بشم 

گاهی انسانم آرزوست
2740
داشتم به زندگیم فک میکردم به ادامه تحصیلم ،پارسال کلی تلاش کردم خوندم کنکور و خوب دادم همه خوشحال شد ...

با خوبی باهاش صحبت کن مثل خودش باش ببین قلقش چیه ازهمون درواردشو مطمئن باش پدری که گذاشته تادیپلم خوندی بعدش هم راضی میشه خیالشوراحت کن بهش بگو من دخترشماهستم خطانمیکنم نذارتودلم حسرت بمونه

گاهی انسانم آرزوست
چرایکیوواسطه نمیکنی باهاش صحبت کنه چراخودت صحبت نمیکنی دلشوبدست بیار بهش بگوقول میدم خطانکنم میخوام ...

هرکیو تونستم واسطه کردم ،از نماینده اموزش پرورش تا مدیر دبیرستان نمونه شهرستانمون، راضی نشد که نشد ،نشستم جلوش گریه کردم زار زدم تهدید به غذا نخوردن کردم ولی هیچی فایده نداشت ،جلو بقیه میگفت مشورت میکنم ولی اینجا تصمیمش قطعی بودو نذاشت

خیلی دلم میخوادکمکت کنم امیدوارم خدابهترین راه روجلوت بذار فقط کوتاه نیا تایکسال وقت داری دانشگاه ثبت نام کنی فرصت وازدست نده

گاهی انسانم آرزوست
2706