2737
2734
عنوان

شام برای خانواده شوهر😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هیچوقت دعوتم نکردن ولی خونه ام میان 

دقیقا عین من. شوهرم هم واجب می‌دونه باید شام بهشون بده. منم همش میگم جوجه  کباب. تا بعد که اذیتاشون رو میبینم . یا دورهمیاشون که منو نمیگن و خودشون هستن رو به گوشم میخورم دلم میسوزه چقدر زحمت کشیدم

2728
واسه منم اینجورن بخدااوندفعه انقدرزحمت کشیدم مادرشوهرم برگشت جلوشوهرم گفت واییی چقدراسراف کرده دوروز ...

اسراف نیست که میمونه تو یخچال ادم به مرور میخوره

شوهر من اوایل فکر میکرد اسرافه من به شوخی میگفتم اینجا قانون پایستگیه چیزی از بین نمیره فقط از شگلی به شکل دیگه تبدیل میشه واسه خوردن

مثلا مرغ میشه ساندویچ مرغ یا میشه تهچین و ...

آبگوشت میشه چلوگوشت و سوپ 

چلوگوشت میشه قیمه و ...

عجیب هیچ وقت رسم دعوت کردن درک نمی کنم اونم خانواده همسر

پس چطوری میان خونت؟

احترام احترام میاره دیگه

ما با اینکه ساختمون کناری هستن هم دعوت میکنیم هم دعوت میشیم وگرنه نمیریم خونه هم که برنامه های همو بهم نریزیم نهایتا بدون دعوتمون نیم ساعت سرپایی هست که دلتنگ هم میشیم رفع بشه 

اسراف نیست که میمونه تو یخچال ادم به مرور میخوره شوهر من اوایل فکر میکرد اسرافه من به شوخی میگفتم ا ...

واسه منم همین بود کلی غذابرد واسه خودمون هیچی نذاشت بهش گفتم واسه مادرت که بدنشد ناهارفرداش اماده بردبخوره من خودم اصلا اسراف نمیکنم اون هدفش این بوددعواراه بندازه وبعداشوهرم خودش شرمنده شد وقبول کردکارش اشتباه بوده

گاهی انسانم آرزوست
2740
کدومش

اینکه هوار میشن 

خوب هر خونه ای برنامه خاص خودش داره شاید شما یه روز اصلا حال مهمونداری کردن نداشته باشی

کاش تاپیک یکی از دوستان که خانواده شوهرش اینجوری بودن بخونی

خوب به شوهرت بگو تا ادب شه

شوهرم طرفشونه. یعنی هر وقت بحث خواهرانش میشه منو میفروشه به اونا. یه بار گفت خواهرام رو با تو عوض نمیکنم. یا اینکه پشت سرم گفت خواهر یکیه ولی زن نه. اون بره یکی دیگه