2737
2739

بی حسی میزنه نترس نمیمیری

ولی بعدش که تموم میشه و دندون رو میذاره عشق میکنی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

من دیروز ۵ تا ایمپلنت کردم.

بیست دقیقه زمان برد

در حین کار که درد نداشتم، از بی حسی هم دراومد مسکن میخورم و زیاد اذیت نیستم.قابل تحمل هست در کل

مݩ بـے طُ صَغیـڔ ابـݩ فقیـڔ ابݩ حَقیـڔݦــ حُـسیـݩ🍃
2731
2740
مبشه بگین هزینه ش چقدرشد.چطورانجام میدن

پارسال رفتم پرسیدم گفت دونه ای هشت و پونصد

یک ماه بعد که عکس گرفتم برا ادامه رفتم گفت شده ده تومن

بی حسی میزنه بدون درد فک رو جای پایه توش در میاره مثل سوراخ ریشه دندون بعد پایه رو میذاره توش و بخیه میکنه هفته بعد بخیه ها رو میکشه سه ماه بعد میری قالب گیری بعدش دندون برات میذاره حال میای

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم