2737
2734
عنوان

کاش میتونستم جیغ بزنم از درد

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 39 پست
عادت ماهیانه ام pms هستم ولی  کیست تخمدان هم دارم  فک کنم حتما ترکیده ک اینقدرررر ...

برو دکتر اگر ترکیده باشه کت خطرناکه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
حتما صبح برو اورژانس ، سونو گرافی انجام بدن  خطرناکه

حالم خیل بده   ابجی

دارم دق میکنم از درد 

بخدا نفس نفس میزنم الان شدید بیقرارم از درد...

کاش بتونم جیغ بزنم مردم

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) https://abzarek.ir/service-p/msg/1808157

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالم خیل بده   ابجی دارم دق میکنم از درد  بخدا نفس نفس میزنم الان شدید بیقرارم از ...

برو مادرت یا اعضای خانواده ات رو بیدار کن برو بیمارستان ... 

اگه تنها هستی یه اسنپ بگیر برو 

ممکنه خطرناک باشه ‌... 

شیاف دیکلوفناک داری ؟

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
2728
قرص خوردی؟ شیاف؟

غروب خوردم یکم بهتر شدم   ولی الان دردم خیلی شدیده نشستم بی صدا اشک میریزم 

همه ام خوابن نمیتونم چیزی بگم یا جیغ بزنم از درد

میخوام پاشم  قرص بخورم هم پاهام جون نداره حسشون نمیکنم

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) https://abzarek.ir/service-p/msg/1808157
 جسمی باباااا دارم میمیرمممم از درد شدید

من از همون اول پریودیم نامنظم بود، ماهی  چند بار پریود میشدم. رفتم دکتر گفت کیست داری (۱۶ سالم بود) برام ld نوشت. بعد که قرص تموم شد و میخواستم پریود بشم یادمه از شب تا صبح از شدت درد میخواستم بنیرم، انگار میخواستم زایمان کنم. به دیوار و زنگ چنگ میزدم، صبح که پریود شدم یکی از اون تکه های گوشتی هست اونو به زور دفع کردم ، یعنی واژنم داغون شد تا در اومد. بعد یکم دردم کمتر شد

البته برا تو نمیدونم به خاطر اینه یا ترکیدن کیست و...

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
برو مادرت یا اعضای خانواده ات رو بیدار کن برو بیمارستان ...  اگه تنها هستی یه اسنپ بگیر برو&nb ...

نمیتونم برم الان

ن ندارم

😅😅 چه چیزایی هوس میکنی خواهر 😅 من هوس چغاله بادوم کردم 🤭🤭😋

آخه یه جور تعریف کردی ، دلم خواست 🥲😂 

هر وقت دل درد میشم یا نفخ میکنم ، با ذوق میرم آبجوش نبات میخورم چون تنها دارویی هست که خوشمزه اس 🤣

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
2738
آخه یه جور تعریف کردی ، دلم خواست 🥲😂  هر وقت دل درد میشم یا نفخ میکنم ، با ذوق میرم آبجوش نب ...

🤣🤣🤣 من کلا چون شکموام همه چی رو درحال خوردن میبینم 😅

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
نمیتونم برم الان  ن ندارم

نگرانت شدم 🤧💔😢 

اگه کرج هستی ، بیام دنبالت ببرمت درمانگاه 

من از همون اول پریودیم نامنظم بود، ماهی  چند بار پریود میشدم. رفتم دکتر گفت کیست داری (۱۶ سالم ...

بمن یهو تو یه ماه ۳ بار پریود شدم  و تو این سه بار تو کل دوره های پریودی مهمش خونریزی داشتم طوری ک خونریزیم تو روز شده بود ۱۱ بار.. رفتم دکتر سنو گرق گف اولین باره  اینقدر کیست بزرگ میبینم تو نفهمیدی ک کیست داری دختر و من نمیدونستم.. بعد قرص   ld من این دومین باره ک دارم پریود میشم نمیدونم اصن داره دفع میشه یا ن

اخه مال من خیلی بزرگه ۱۸ سانت هست در ۱۷ سانت 

منم الان انگار دارم زایمان میکنم کمرم دو نصفه و  پاهام بی حس    زیر دلم شدیدددددد درده و  کلیه هام هم بی حسن

انگار استخون رونمم شکسته‌...

دارم میمیرم ب معنای واقعی

نگرانت شدم 🤧💔😢   اگه کرج هستی ، بیام دنبالت ببرمت درمانگاه

قربونت مهربون

مرسی  از لطفت🙂❤

بمن یهو تو یه ماه ۳ بار پریود شدم  و تو این سه بار تو کل دوره های پریودی مهمش خونریزی داشتم طور ...

از الان شروع کن آب بخور ، که خواستن سونو گرافی انجام بدن ، قشنگ مشخص بشه ، علت چیه  

بمن یهو تو یه ماه ۳ بار پریود شدم  و تو این سه بار تو کل دوره های پریودی مهمش خونریزی داشتم طور ...

پس تو هم عین اون موقع منی. 

تا پریود نشی و اون تکه های گوشت که به خاطر خون مونده هستن دفع نشه آروم نمیشی.

این دردت به خاطر اینه که میخوایی پریود بشی

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋