2733
2734
عنوان

کات کردیم اومد ب بابام گفته دخترت نمیخوام😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 59 پست
مطمعنی فقط بخطر شرایط مالی نمیتونه؟ سرش غر نزدی بخاط  پول؟

من هیچموقت بخاطر پول شرش غر نزدم حتی به روش هم نیاوردم و حتی ازش شارژ هم نمیگرفتم و هزارتومن ازش درخواست نکروم گاهی باهم می‌رفتیم کافه یا واسه تولدم و روز زن کادو میخرید ک البته میگفتم پولا خراب نکن تا زود بتونیم ازدواج کنمی

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با عشقم اول اسمش mهست 3حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرم با خودش و خانوادش درگیرشده اما چ فایده ب حال من؟💔

ببین من ادمی دیدم دختری که عاشقش بوده رو ۷ سال نگه داشته و الان دارن باهم زندگی میکنن اونام فقط اشنایی مادراشون بوده حتی باباشونم خبر نداشته ،طرف سربازی رفته برگشته درس خونده کار پیدا کرده بعد اونده عقد کردن ولی نذاشت حتی دختره یه خواستگار بیاره خونش 

عشق اینه که حفظش کنی 

شوهر من وقتی باهام ازدواج کرد به خدا صفر بود ،با حقوق ۴ تومن بدون ماشین تازه ما یه سال بعد عروسی ماشین خریدیم باباش همش پولاشو ازش میکند 

ولی شوهر من نذاشت من ازش جدا شم ...

منم تجربه جدایی داشتم عین تو ،طرف میگفت تو هر وقت خواستگار خوب برات اوند ازدواج کن به من فک نکن !!!! و من بودم که عذاب میکشیدم با این حرف 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2728

عزیزم اگه شناخته بودی ایشون رو ، حداقل باید یه عقد محضری میکردین . اینطور روابط داشتن به هر حال دلبستگی و وابستگی میاره و ایشون هم که وجدانا حالا ظاهر لفظ و قضیه  رو نمیگم‌متعهد نبودن ، به هر دلیلی میذارن میرن دیگه یا بدت نیاد کس دیگه رو پسند می‌کنه یا.....با یه ببخشید و روم نمیشه هم که با احساس  کسی نمیشه بازی کرد و یا حرفایی که الان بقیه بدونن و بعد مسأله بشه براتون که چرا رفت و چطور شد و فلان . 

خب گفتم شاید ولی حس میکنم اونایی که میرن یکی دیگه را دارن بعدشم اخه یکسال نامزدی زیاده مشخصه خسته می ...

خودش مبگفت نمیتونیم ازدواج کنیم یا مثلا میگقت عقد کنیم اما تا خونه خودمون درست نشده هدکی خونه خودش بمونه ک مامانم اصلااااا قبول نکزد اینجوری

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با عشقم اول اسمش mهست 3حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
چقدر سختههههه چرا باید همچین تجربه هایی داشته باشیم. منم شرایط شمارو دارم. دارم میسوزم از خاطره های ...

هههی دوست گلم حسمو بهش گفتم حتی گفت اکیم و رفتم دیدمش بیرون تو خیابون چند روز بعد عاشقانه بهش پیام دادم و گفت با کسیم و گفت پیام نده و گفت هیچ ارتباطی باهات نمیخوام دتشته باشم من موندم و دل شکسته بهش گفتم اکی نبودی و در ارتباط بودی هرگز اکی نمیدادی چند روز پیش گفت ب خودم مربوطه و گفت ب زندگیت برس و خداحافظ ،ههه خیلی شاده الان با دوستاش رفیقاش و .... من هنوزم عاشقشم از خدت میخوامش و هزار و یک چله و ذکر میگم ولی شاید هرگگز واس من نشه میددونی فک میکردم درست شده فک میکردم بهش رسیدم و خوردم کرد شکستم ،اون اخرین تلاش من واسه دوست داشتن ی ادم بود

2740

ی چیز یگم اسی تو هر رابطه ای دو طرف باید راغب باشن و تلاش کنن ی لحظه ب خودت بیا ووبگو چرا اون نباید ی بار بگه بیا ببینمت  اگه واقعا دوس داشتنی هست پس باید دوطرف برا بهتر شدن رابطه تلاش کنن

منطقی فکر کن طرف یه شغل درست نداره خرج خودش رو نمیتونه بده بعدخودت میگی با زور تونسته ماشین بگیره هنوز زیر سقف نرفتین که خرج خونه رو بخواد بده اصلا میتونست خونه بگیره یه کیلو میوه بگیره مگه بچه بازیه نشستی خونه بابات سه وعده غذا راحت جلوته شکمت سیره احساسی برخورد میکنی واقعیت ها رو ببین اینجا چی میگن مردم 

بنظرم این رابطه از اول اشتباه بوده حالا تاوانش رو با دلتنگی یا هرچی که اسمش میزاری باید بدی تا درس عبرتی بشه برات برای انتخاب درست

ببین من ادمی دیدم دختری که عاشقش بوده رو ۷ سال نگه داشته و الان دارن باهم زندگی میکنن اونام فقط اشنا ...

میگقت عقد کنیم اما تا خونه خودمون درست نشده هدکی خونه خودش بمونه ک مامانم اصلااااا قبول نکزد اینجوری

عزیزم اگه شناخته بودی ایشون رو ، حداقل باید یه عقد محضری میکردین . اینطور روابط داشتن به هر حال دلبس ...

میگقت عقد کنیم اما تا خونه خودمون درست نشده هدکی خونه خودش بمونه ک مامانم اصلااااا قبول نکزد اینجوری

میگقت عقد کنیم اما تا خونه خودمون درست نشده هدکی خونه خودش بمونه ک مامانم اصلااااا قبول نکزد ا ...

مامانت کار خوبی کرده وگرنه الان با اون وضعیت عقدی داشت این رفتارا رو انجام میداد 

خداروشکر که شناختیش ایشالله که قسمتت ادم بهتری باشه

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
هههی دوست گلم حسمو بهش گفتم حتی گفت اکیم و رفتم دیدمش بیرون تو خیابون چند روز بعد عاشقانه بهش پیام د ...

کاملا درکت میکنم. من بعد از ۷ ماه رابطه و قرار گذاشتن با مادرش برای خاستگاری ، یه دفعه رفت که رفت بدون هیچ توضیح و حتی خداحافظی. یک هفته ست زنگ و پیامامو جوابمو نمیده خودمو کشتم جواب نداد. ناله کردم بد و بیراه گفتم خواهش کردم تهدید کردم اصلااا هیچ و پوچ. 

نمیدونم چرا مردا اینطوری با ما خانوما رفتار میکنن کاش دل ما هم از جنس دل اونا بود. بخدا راحتن