2733
2734
عنوان

مامانبزرگم گفت پس فردا ساعت 17 میمیره دور از جونش

| مشاهده متن کامل بحث + 5015 بازدید | 203 پست
مممنونم عزیزم حتما

خواهش میکنم عزیزم برای مادربزرگ عزیزتون صد تا صلوات تقدیم کردم تا در حصار نورانی و امن فرشتگان ش قرار بگیرن حالشون خوب بشه هر چه زودتر .

خواهش میکنم عزیزم برای مادربزرگ عزیزتون صد تا صلوات تقدیم کردم تا در حصار نورانی و امن فرشتگان ش قرا ...

خیلی خیلی لطف بزرگی کردین ممنونم عزیزم. سلامت باشید ❤❤

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خیلی لطف بزرگی کردین ممنونم عزیزم. سلامت باشید ❤❤

ایپم پیشنهاد میکنم حتما ببینید کانال بمب اسرار هم توی اینستاگرام هست هم گوگل هم تلگرام چنتا ویدیو هست که در مورد سخنان آلایا از پلدین خصوصا قسمت سوم رو حتما ببینید .

اره و دونستنش حس بدیه🖤

خیلی سخته

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2728

اره معلم ریاضیمون میگفت یکی از فامیلاشون اینجوری بوده حتی لپه برای غذای مسجد خیس داده بوده وقتی مرد بدن مردم از قبل میدونست

دنیا یه فیلمه ، نه یه کُمدیه نه یه دِرام.
2738

الهی خودش چقد ناراحت میشه 

ازاینکه میدونه میخاد از این دنیا و عزیزانش بگذره و بره 

انشالله که هرچی که صلاح براشون اتفاق بیافته 

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
سلام استارتر مامان بزرگت چطوره خیلی نگرانش هستم توفکرش بودم 🥺

سلام مهربونم نه هرروز بدتر میشه 

ایشالا فردا حرفی ک زده غلط باشه خیلی نگرانم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
مامان بزرگت خوبه؟

نه اصلا😔

یاد فیلم زیردرخت هلو افتادم.

اره

اره معلم ریاضیمون میگفت یکی از فامیلاشون اینجوری بوده حتی لپه برای غذای مسجد خیس داده بوده وقتی مرد ...

خدارحمتشون کنه

ب ما گفت پس فردا ک میشه فردا دیگه

مامانم کلی گریه کرد

خیلی حالش بده

الهی خودش چقد ناراحت میشه  ازاینکه میدونه میخاد از این دنیا و عزیزانش بگذره و بره  انشال ...

ممنونم عزیزم خیلی ناراحتیم خیلی  ب روم نمیارم اصلا ولی پاچیدم