2733
2734

سلام دوستان من يه مشكلي پيدا كردم البته مشكل خانواده ي همسرم ١ساله كه نامزدم و هفته ي بعد عروسيمه و با مادر شوهرم تو يع آپارتمان زندگي ميكنيم كه مال خودشون هست پدرشوهرم فوت كرده برا همون با شوهرم تصميم گرفتيم تنهاش نزاريم واسه همون تو يه اپارتمانيم الان خواهرشوهرم داره جدا ميشه و مياد با ما تو يه ساختمان زندگي كنه و اصلا نه حرصله ي عروسي دارن ن هـيچي همه چيزو خودم تنهايي انجام ميدم الان مشكل من اينه ك فك ميكنم الان قراره يه زندگي ٤نفره داشته باشيم و همسرم خيلي وابستشونه ب من ميگه ميريم پايين پيششون چاي و غذا ميخوريم بعضا و ميترسم كه دچار مشكل بشيم چون خواهرشوهرم خيلي پرخاشگر شده بيشتر برا اينكه از بچشم دور خواهد موند ب نظرتون چطور بايد رفتار كنم كه مشكلي واسم من و زندگيم با همسرم پيش نياد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از منیکه ۴ ساله پیششم بشنو به شوهرت بگو حالا که خاهرت میاد مادرتم تنها نمیشه ما بریم یه خونه دیگه چو ...

حق تا ابد

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

اصلا بنظرم چون خواهرشوهرتون ناراحته حوصله اش نمیکشه شلوغی رو 

و مادرشوهرت احتمالا خودش بگه نیاین پایین پیششون 

و اگر هم قرار شد برید ب همسرت بگو اخه الان ناراحته اون حوصلش نمیکشه حالا هی ناز و غمزه تازه عروس تحمل کنه و ب آرامش احتیاج داره 

هفته ای ۳ روز بریم پیششون 

اینجوری چون اونا هم حوصله ندارن ممکنه حرفی بزنن اختلافی پیش بیاد 

نرو اونجا اگه میتونی از الان خونه جدا بگیر تو تازه عروس میشی ناراحت نمیتونی خانواده ات دعوت کنی که چی اینا ناراحتن ول کن اینجوری که شوهرت گفته همش باید اونجا باشی

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2740

ببخشید صادقانه و رک میگم.

اگر میخوای مشکلی به وجود نیاد باید کور و کر و لال باشی

چون مشخصه که به این خونه احتیاج دارید

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
از منیکه ۴ ساله پیششم بشنو به شوهرت بگو حالا که خاهرت میاد مادرتم تنها نمیشه ما بریم یه خونه دیگه چو ...

ارع الان خواهر شوهرش هس مادرع تنها نیست

برن زندگی مستقلشونو شرو کنن

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
2706