2737
2734

از خودم شروع میکنم. من دی ججی کالا بود. دو سه سال پیش یک بار اومد ازش خیر سرم طلا بخرم با پول 12 گرم طلا 6 و نیم گرم طلا بهم داد. یعنی قشنگ قیمت دو برابر بازار. وقتی رفتم بازار دیدم با همون پول می تونستم دوبرابر وزن اون طلا بخرم چقدر ناراحت شدم. هنوز که هنوزه داغش تازه ست. اگه الان اون سه گرم بودش چیزی حدود 25 میلیون پول بود. مگه کمه آخه؟ تو دوره خودش و الانم حتی خودش یه وامه. باید بری ضامن بیاری سفته و چک بدی این مقدارو بهت وام بدن.
تازه فاکتورم نفرستاده بودن. گفت فاکتور همون فاکتور کلی که توی حساب کاربری تون دارید پرینت بگیرید معتبره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا طلارو نفرستادی پس؟

من ی تخت تو دیوار خریدم هشت تومن بعد سه ماه باکلی تهدید برام فرستادنش تازه کلیم مشکل داره😐

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
2731

من نداشتم شکر خدا 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

شکسته بدی بوده😂😅 والا من شکسته خریدی چند بار خوردم

ولی در حد شال و اینا بود

طلا نمیخرم از اینترنت، چون میفهمم یا گرون میدن یا توی پست میدزدن

میشه برای سلامتی عزیزانم صلوات بفرستی؟ منم برای حاجت توی دلت ایه الکرسی میخونم  
2738
خب چرا طلارو نفرستادی پس؟ من ی تخت تو دیوار خریدم هشت تومن بعد سه ماه باکلی تهدید برام فرستادنش تاز ...

گفت مشکل چیه که قبول کنیم؟ قبول نکردن. تازه یک بارم یه طلا رو که قبول کردن پس فرستادم گفتن باید بفرستیم آزمایشگاه تعیین عیار بشه ببینم این که پس فرستادی خودشه یا نه بعد ده پونزده روز پولمو برگشت دادن. قانون بازگشت طلا توی دییجی آسون نیست

عزیزم جسارتت رو تحسین میکنم 😬

من اینترنتی  گل سر هم نمیخرم 😐

فقط دوبار خرید داشتم 

بار اول جنس لباسم جوری بود کهه با اولین پوشیدن پاره شد 

دومین خریدم کفش بود به حدی قالبش خشکه که زانوهای آدم از پا درمیاد 

من خرید حضوری رو به آنلاین ترجیح میدم

در حال حاضر باردارم و توانایی بازار رفتن و ندارم ولی باز ترجیح میدم موقعیت مناسبی بازار برم ولی آنلاین خرید نکنم 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
من از دی  ج کالای مزخرف یه فلش خریدم با بیست و چهار ماه گارانتی . دو روز بعدش سوخت . هیچکسم جوا ...

چه بد. من تازه قرار بود فلش بخرم. یا خدا. خوب شد این تاپیکو زدم

ما از باسلام زیاد خرید میکنیم و راضی هستیم مشکلی پیش نیومده تا حالا

دیجی کالا هم خرید میکنیم خوبه فقط پاسخگویی شون ضعیفه چند بار زده عدم پاسخگویی مشتری درحالیکه به ما اصلا زنگ نزدن یا پیام ندادن و اینکه دیر فرستادن یکم

از پیج هم خرید نمیکنم نمیتونم اعتماد کنم