2737
2734

خیلی عجیبه

هرکار بگید تو سال گذشته با ما کردن 

اصلا روانیمون کردن

الان ک شوهرم محل نمیده گیر دادن میگن ک اره مارو جادومون کردن ما حالیمون نبوده 

واقعا میشه؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
مشکوک میزنه 

چی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شذنش که میشه ولی شما باور نکنید چون دیدن شوهرت محل نداده و دارن از چش پسرشون میوفتن دارن تجدید نظر میکنن تو رفتاراشون 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2728
شذنش که میشه ولی شما باور نکنید چون دیدن شوهرت محل نداده و دارن از چش پسرشون میوفتن دارن تجدید نظر م ...

اصلا بدجور افتادن از چشمش

یعنی ما رو به اندازه ده سال پیر کردن و از زندگی عقب انداختن 

🤣الله اکبر بگو جادوشونم خوب نبوده وگرنه پاتون از زندگیم میکشید بیرون

😂😂😂

بابا الکی میگن 

ب همه تهمت میزنن

توهم دارن ک همه اینارو جادو میکنن

2740
اصلا بدجور افتادن از چشمش یعنی ما رو به اندازه ده سال پیر کردن و از زندگی عقب انداختن 

مواظب باشید روابط خیلی حسنه نکنید که بیان بینتون دعوا بندازن 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
این حرفه که ما جادو شدیم ۵۰ درصد ممکنه درست باشه اما دقیق سو ببین میخوان چیکار کنن 

ببین اون زمان همشووووووون بر علیه ما شدن

اصلا نمیفهمیدن هیچیو

خیلی اذیت شدیم

هرچی میگفتیم کار شما ظلمه انگار ن انگار

منم شک کردم ک جادو شدن یوقت 

ولی اخه کی با اینا کار داره 

مواظب باشید روابط خیلی حسنه نکنید که بیان بینتون دعوا بندازن 

راستش یکساله هیچکدومو ندیدم فقط مادرهمسرم و چند بار هم پدرشو دیدم 

من هیچی نمیگم اصلا دخالتم نکردم اما بخدا ضربه های روحی بدی ب همسرم زدن که من بدبخت همشو فقط تحمل کردم

راه اومدم تا درست شه

کسی که خوشبختی تورو نخواهد 

اخه اصلا ب محبت ما صدمه نزدن 

حتی بیشتر شده

ولی اگه کاری کردن خدا لعنتشون کنه

راستش یکساله هیچکدومو ندیدم فقط مادرهمسرم و چند بار هم پدرشو دیدم  من هیچی نمیگم اصلا دخالتم ن ...

بهتره خیلی روابط باهاشون حسنه نکنید خلاصه ،چون نیتشون در دراز مدت مشخص میشه 

اخه اصلا ب محبت ما صدمه نزدن  حتی بیشتر شده ولی اگه کاری کردن خدا لعنتشون کنه

چه ربطی داشت وقتی تو با خانواده شوهرت بد بشین به خانواده شوهرت بد میشه به ویژه اگر دختر یا پسر دیگرش هم مثل شما شده میخواستن خانوادرو خراب کنن