2737
2734

واقعا سخت گذشته بهمون 

الان سومین باره که تو هال رو مبل میخوابه. 

به بهانه تلویزیون نمیاد تو اتاق 

خودشو مقصر میدونع و خیلی ناراحته درکش میکنم 

اون پسر سرحال انگار با بچه هامون رفت کلا🫠🥲

انقدر دلم تنگه امشب کلی گریه کردم برای خودم 

رفتم پیشش با چشم گریون گفتم نیای او اتاق منم همین جا رو زمین میخوابم 

گفت میام ولی همین که حس کرد خوابم برده رفت بازم همونجا🫠

واقعا مواظبمه ولی نمیدونم چرا اینجوری میکنه 

شده خوابم نبره و اومده سرزده بهم و پتو کشیده روم. 

نظرتون چیه؟

💗F in L with A

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

عزیزم همونی که دوقلو باردار شده بودی یخچال رو هل دادی افتادی به خون ریزی؟؟

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

بهتره یه مشاوره یا روانشناس برید 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)