2737
2734

ازبچگی تنها بودم پدرومادرم درحال س ک س بودن همیشه منو میفرستادن خونه مادر بزرگم که زن خدا نشناسی بود تا باهم رابطه داشته باشن همش فیلم س ک سی نگاه میکردن ،وقتایی هم ک مادر بزرگم سه ماه میرفت مسافرت من برمیگشتم خونمون ،اتاق نداشتیم مامان و بابام رابطه داشتن مدام صداشون میومد و ملاحضه نمیکردن گردن مادرم همیشه کبود بود ،هروقت از مدرسه جلسه اولیا بود مادر بزرگ احمقم ک خیلی زن بدی بود میومد و بچه ها مسخرم میکردن ،هیچ لباسی واسم نمیخریدن ،وضع مالیشون خوب بود ،الانم بایه نفررک ۱۶ سال ازم بزرگه نامزدم کردم اونم اکثرا محلم نمیزاره ولی از پدرو مادرم بیشتر هوامو داره 

ببخشید عنوان مثل نقی و خلیل نون خه بود.ولی جدی خدا کمکتون کنه سخته .الان پدرمادرتون چی شدن و شما تک فرزندی؟خوب براچی مادرت نمیامد مدرسه بعد مادربزرگتو برا چی مسخره میکردن و چه خصوصیت بدی داشت مگه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید عنوان مثل نقی و خلیل نون خه بود.ولی جدی خدا کمکتون کنه سخته .الان پدرمادرتون چی شدن و شما تک ...

کلا مادرم یه مدل بود اصلا از پدرم جدا نمیشد مثل کنه ،پدرمم راضی نبود انقدر بهش بچسبه ولی خب ،مادر بزرگم شلخته میگشت لباساش مثل فقیرا خیلی خیلی احمقانه حرف میزد و بلنددهمه مسخرش میکردن 

2731

پدر مادر منم اینقد تابلو بودن کمبود اتاق هم بود ماهارو. بعضی شبا می نداشتن بیرون که به کثافت کاریشون برسن کاش فکر زندگیشون بودن تا این کارا

به شانس بگوید ماهنوز زنده ایم یک شب هم درخانه ی مارا بزند
2740

پس چرا ما چيزي نديديم؟

چه خونواده هايي پيدا ميشن اصلا رعايت بچه ها رو نميكنن

پدر و مادر من هميشه با هم بودن ولي ما هيچوقت همجين صحنه هايي رو نديديم

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟