2737
2734
عنوان

یه لحظه سکته ریز زدم 😐

261 بازدید | 16 پست

همین‌طور که فلش گوشی روشن کرده بودم که بیام اب بخورم گوشی رو گذاشتم کنار بطری نگو سایه اش به شکل یه سر انسان افتاد رو سقف من واسه یه لحظه سکته ریز زدم خشکم زد میترسیدم حرکتم بکنم یا پشت سرمو نگاه کنم یه دفعه چشمم خورد به بطری فهمیدم سایه س😐😐😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

منو چرا نمیگی یکبار برای من اینطوری شد 

جا نمازی ها هست کوچیک متوسط هست دیگ توی بازار نمیدونم دیدی یان. از نوع کوچیکش داریم  بغلشون چوب داره 

دوتا چوب روی هم 

منم یکبار چراغ قوه روشن بود انداخته بودم روی سقف کنار جا نمازیه 

اونم پیش آینه بود 

آینه هم سایه انداخت ب دیوارم اشپزخونه  ک کاشی داره  یلحظه قلبم وایسا فک کردم ینفره دستشو گذاشته روی دستشه ب من نگا میکنه از توی اینه بعد دیدم جا نمازیه. اسمشو نمیدونم چیه اگ بخاهی عکس بدم متوجه نشدی 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
منو چرا نمیگی یکبار برای من اینطوری شد  جا نمازی ها هست کوچیک متوسط هست دیگ توی بازار نمیدونم ...

وای چقدر بد بخدا خیلی حس بدیه یه لحظه قلب آدم میفته انگار 😂😂😂😂

وای چقدر بد بخدا خیلی حس بدیه یه لحظه قلب آدم میفته انگار 😂😂😂😂

خیلیییییی بد بود خدا نصیب کسی نکنه 

یعنی کسی پیدا میشه دست روی دست ب آدم نگا کنه نصف شبی. گفتم دیگ بدبخت شدم نصف شبی گیر جن اوفتادم 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖