2733
2734
عنوان

جاریم اینجوری باهام رفتار میکنه

217 بازدید | 14 پست

ببینید مثلا عید غدیر و اینا ب بقیه بلند میگه فلانی عیدت مبارک ب من نمیگه. بعد مثلا من گفتم فلان چیزخریدی مبارکت جواب نداد یا از جمعمون خارج میشه بامن خدافظی نمیکنه. و.....  اینم بگم تا بحال بحثی دعوایی نکردیم. حتی تو کوچه چن بار منو دیده روشو برگردونده حتی مامانمم کنارم بود تجب کرد. مثلا میخاد چیو ثابت کنه حتی عید امسال با همه روبوسی کرد جز من چیکارکنم بنظرتون ک حرصم خالی بشه. اینم بگم اصن حرفی نزدم ک ازم ناراحت بشه چون اصلا خیلی وقته حرف خاصی نزدیم قهرم نیستیم. تاپیک تکراری میزارم برای اینکه نظرای همه رو بدونم

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

خیلی جدیش گرفتی دقیقا مثل خودمی خخخ منم واسه خواهرشوهرم صد تا تاپیک زدم ولی فهمیدم ارزش نداارن بیخیال

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همون نیستی ک روبوسی نکردن عید رو‌صدبار تاپیک زدی؟

ببخشش به حضرت ابوالفضل 😐😐😐😐😐

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

خودکم بینی داره

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2738
مادر شوهرت تحویلش می گیره؟

مادرشوهرم با هردون یه رفتار داره رفتارشم محترمانس نه صمیمی نه سرد

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

مشکل از ایشون نه شما.. من جاریم بهم پیام میده جویای احوال میشه سوال میپرسه بعد من جواب میدم سین میزنه دیگه جواب نمیده... یا همسایمون مثلا امروز بخاطر یه مشکلی اومد خونه ما کمکش کردیم فرداش تو خیابون دیدمش روشو کرد اونور.. اینجور ادمها کمبود دارن وگرنه ادم نرمال اینطور نیست

بهت حسودی میکنه ازش سر تری ؟

در یه حد زندگیامون

در یه حد زندگیامون

قبل از اینکه ببینیش حبوبات زیاد بخور هی به ور کن و بگوز براش و محل نزار

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج