2733
2734
عنوان

خواهش می کنم انقدر سریع عقد نکنید

2096 بازدید | 81 پست

خانم ها،دخترا خواهش می کنم ازتون انقدر سریع عقد نکنید

بابا عقد مال یه روز مونده به مراسم عروسی گرفتن

چرا عقد می کنید خودتون رو گیر می اندازید

همین توی دنیای واقعی هم اینجا همش داریم کلی دخترها رو می بینیم که عقد کردن بعد می بینن از خیلی جهات با طرفشون مشکل دارن حالا نمی تونن جدا بشن

بابا این عقد چیه آخه سریع خودتون رو گرفتارش می کنید

اگر می خواید بحث محرمیت رو بگید خوب یه چیزایی رو رعایت کنید بگید نه آقا نه بعد ازدواج

ما خانواده امون اینطوریه ما اخلاقمون اینطوریه

دلتون دردسر می خواد

دلتون می خواد همین طوری سالهای سال گیر یه نفر باشید بعد نمی تونید برید سر خونه زندگیتون به خاطر عقد بودن همین طور مجبور باشید تحمل کنید

یه ذره به فکر خودتون باشید دخترا

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

کاملا درسته

تو خانواده ما اینه دوسال اشنایی رفت و امد بعد از اون عقد قاصله عقد عروسی خیلی کمه حداکثر ۶ماه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عقد نکنیم که پسره لاس و لوساشو بزنه بعد دلشو بزنیم و بره

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2731

حرفتون درسته!!!

به نظر من شناخت قبل ازدواج خیلیییی مهمه 

نگید ۵ساله دوستم باهاش میشناسمش نه نمیشناسیش فقط وابسته رفتاری شدی که هرروز تکرارش کرده و‌خواسته بهترین خودش باشه

تحقیق کنید امتحانش کنید همه جوره

ازدواج سنتی هم همینطور. ازدواج سنتی زمانی جواب میداده که شهر ها کوچیک بوده و همه از احوال و خلقیات همدیگه خبر داشتن. تو شهرهای بزرگ و زندگی مدرن ازدواج سنتی ریسک بزرگی هست که ۸۰ درصد به بالا منجر به سیاه بختی یا طلاق میشه

تو فامیل ما فاصله عقد و عروسی چند هفته است! ولی تو سایت میشنوم چندین سال عقد میمونن تعجب میکنم

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗

اتفاقا عقد خوبه 

دختر و پسر تو شرایط مشابه بعد از عروسی هستن 

تا قبل از اون شناخت عمیق نمیشه

ولی نباید طولانی باشه 

نهایتا در بدترین حالت ممکن یکسال کافیه 

بعضیا چندسال عقد میمونن واقعا اشتباهه

2740

کیه که گوش بده. تا خودشون نبینن جهنم دوره عقد چیه، حرفتو نمیفهمن.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

خوب نذار لاس بزنه واسه اونم نوشتم عزیزم

بگو نه،بگو بعد عروسیییییی

نه بگو نه گفتن رو یاد بگیر

واقعا به نظرت ارزش داره عقد کنی بعد حالا لاس و لوس هم بزنه ببینی یه نکبت گیرت افتاده حالا به واسطه عقد بودن می مونه نکبت گردنت

می خوای بعدا بری تو زندگی از وسط زندگی با یه بچه جدا بشی

شما حکایت اون ضرب المثلی که میگه اسب رو ول کردی دمش رو چسبیدی

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

کسی که نخاد بمونه بعد عقدم نمیمونه

با این فرق که دختر دیگه زندگیش داغون شد 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
خوب نذار لاس بزنه واسه اونم نوشتم عزیزم بگو نه،بگو بعد عروسیییییی نه بگو نه گفتن رو یاد بگیر واقع ...

من این راهو هزار بار رفتم تهش هیچی نیست. ترجیح میدم از یکی مهریه بگیرم و بره تا همینجوری بره و قربانی بشم

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
خب اگه همچین پسریه بدتر اگه عقد کنی گرفتار میشی. همون بهتر بره

فمر میکنن اگه سریع پسر رو تو قفس کنن و محدود کنن این اقا حتما پایبند و عاشق میشه و از طبعاتش که زندگی اجباری و بدون عاطفه هست یا خیانت های مکرر خبر ندارن 

2706