2733
2734
عنوان

به نظرتون خرید چمدون عروس واجبه.

288 بازدید | 21 پست

بچه ها خرید خرت و پرت وسایل عروس واجبه؟کلی لوازم ارایش و لباس تو خونه و شال و .....

زسمه هنوز چمدونو باز کنن همه ببینن؟

خدایا مددی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ببین مثلا چمدونو خریدیم.ولی چون هم دختر هم پسر خودشون کلی لباس و همه چی دارن گفتن نیاز نیست .هرچند میدونم خریدم سخته براشون.یعنی اقا داماد پول تو دستش نیست بنده خدا.دیگه دختر هم میگه نمیخوان خودم همه چی دارم.ولی خوب نخریدن اونا بی ارزش نمیکنه عروسو.ساده گرفتن.

خدایا مددی...

خواهرم اونقدر از این رسم بدش میومد یه روز قبل عروسی خریدای خودشو که اونا خریده بودن باخریدای شوهرشو که ما خریده بودیم برد گذاشت خونشون گفت به مردم چه ما چی بخریم یا نخریم

ولی چمدون احتیاجت میشه بخر خواهرم با شوهرش یدونه  چمدون جنس عالی برداشتن برا دوتاشون

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

خ‌ب داماد فقط یه برادر داره.اوناهم زیاد تو باغ کمک و اینا نیستن.دست تنهاست.هر چند دختر دلش میخواد ولی بخاطر داماد خیلی کوتاه میاد.نیخوام ببینم عیبی نداره یواشکی عروس با داماد صحبت کنم.برای عروس اگه شده قرض کنه ولی خرید کنه

خدایا مددی...
ببین مثلا چمدونو خریدیم.ولی چون هم دختر هم پسر خودشون کلی لباس و همه چی دارن گفتن نیاز نیست .هرچند م ...

اینکه با خرید کم عروس بی ارزش بشه ،بستگی به فرهنگ خانواده شوهرش داره 

اگر حس می کنید قدردان نیستن و ممکنه بعدا برای عروس ارزشی قائل نشن و ...به نظرم بجای وسائل اضافی مثلا طلای سنگین تری بردارن