2733
2734
بنظر من بازگو کردن همه چیو بدتر میکنه

ولی یه بار میشه برا همیشه تو دلتم نمیمونه

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

چی بگم از چشمم میفته وحشتناک،،حتی اگه پشیمونم باشه من کنار نمیام.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دوسش دارم😔😔😔کاش دوسش نداشتم و اینکار و میکردم 

من نمیگم زندگیتو یک شبه نابود کن .من میگم کاری کن حساب کار دستش بیاد 

زود نبخش ، رام نشو 

کاری کن تا اخر عمرش معذب باشه 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
بعضی زنها چنان به همجنس خودشون خنجر میزنن که هزارتا دشمن نمیتونه بزنه . اون خراب خانم هم یکی از اون ...

آره میخواسته خودشو ببره بالا،میخواسته بگه از من بهتره ،یه زن طلاق گرفته با دو تا دختر بزرگ 

2728
آره میخواسته خودشو ببره بالا،میخواسته بگه از من بهتره ،یه زن طلاق گرفته با دو تا دختر بزرگ 

بی شرف بودنشو هیچ چیزی توجیه نمیکنه 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
بعضی زنها چنان به همجنس خودشون خنجر میزنن که هزارتا دشمن نمیتونه بزنه . اون خراب خانم هم یکی از اون ...

واقعا برا بعضی زنا متاسفم مخصوصا کسی که آشنا هم باش 

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
من نمیگم زندگیتو یک شبه نابود کن .من میگم کاری کن حساب کار دستش بیاد  زود نبخش ، رام نشو  ...

میدونی از چی انقد حالم بده؟؟؟ من خیلی سرتر از شوهرمم،خیلی ،خودشم میگه ،همه هم میگن،حالا باید این بلا سرم بیاد ،کاش فقط صمیمیت بود،کاش،

حرف های ناجور بوده ولی فقط یکبار ،پشیمون شده و فقط یکبار دیگه با پیام سراغشو گرفته ،و تمام ،امروزم رئیسه فهمیده 

میدونی از چی انقد حالم بده؟؟؟ من خیلی سرتر از شوهرمم،خیلی ،خودشم میگه ،همه هم میگن،حالا باید این بلا ...

استارتر نمیدونم چی بگم فقط خدا بهت صبر بده 

2738
طرف خیانت کرد ،شما ب خانم میگی ب متهم بیشتر عشق بده ؟ ک خیالش راحتتر شه ،بگه طنم دوستم داره ،اوکی ، ...

👌🤝آفرین

اگه جواب چرندیاتت رو ندادم بدون در حدی نیستی که ارزش جواب دادن داشته باشی😁
عزیزم ببخش نظرت محترمه .. ولی مرد ها بصری هستن . اتفاقا مردا از لحاظ بیولوژیکی زنی رو جذاب میبینن ...

نظر شما هم عزیزم کاملا درسته ولی نمیدونم چرا من هرچی اطرافم دیدم همین بوده

بخدا عکسمو ببینی من از زیبایی ظاهری و اندام هیچی کم ندارم ، خودش هم میگه اینو ،ولی پیام داده اونم پ ...

ببین ایراد ازشوهرته ..خیابون پر از آدم خرابه این باید چشم خودشو نگهداره

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠