2733
2734
عنوان

امروز من عمه شدم و به داداشم گفتم...

522 بازدید | 20 پست

سلام دوستان

امروز بچه ی داداشم به دنیا اومد

قبلش به داداشم پیام دادم گفتم حتما دسته گل بخره و ترجیحا رنگش صورتی باشه چون نی نیشون دختره  

چون احتمال میدادم درگیر کارا بشه یادش بره

گفتم بیام اینجا بگم که شماهام ایده بگیرید و اینجور وقتا یادآوری کنید یه سری چیزا رو

صرفا بخاطر حال خوبی که بعدش قراره تو زندگی دونفر جاری بشه...

و اینجوری قطعا حال خودتونم خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر مهربونی 

بادکنک صورتیم خوبه رفتنی پیشش ببری 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

صبح زن داداشم هم بگه بلانسبت خواهر شوهر فضول و فلان فلان شدم همش تو زندگیمون دخالت می‌کنه حتی تو رنگ وسیله هامون 

کاری به کسی نداشته باشم بهتره

البته که برادرام هنوز کوچولو‌ان

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
2740

آفرین 👏👏👏

قدم نورسیده مبارک 🌹🌹

من گذشتم که به تقدیر خودم تکیه کنم... 🌱درسرم جنگ های بسیاری ست وتنها کشته اش منم... 🌀                                تقاص دل کشی هایه آدم توهمین دنیاست،، بزار مارو بسوزونن جهنم تو همین دنیاست... 🫧

آفرین بهت! خوش به حال زنداداش تو که همچین خواهر شوهر ماهی داره! خوبه بعضی ها هز شما یاد بگیرن و خون به دل دختر مردم نکنن! راستی عمه شدنت مبارک!🙂

خدایا من و همه ی دوستان خوب اینجا گرد هم آمدیم تا گره از کار یکدیگر بگشاییم!خدایا تو اگر در این جمع باشی دیگه کسی دروغ نمیگه! تهمت نمیزنه مسخره نمیکنه کسی رو وقضاوت نمیکنه! خدایا  فقط و فقط حضور نوارانی و آرامش بخش خودت میتونه این جمع رو به سمت سعادت و خوشبختی به پیش ببره! پس خوش آمدی یا رحمان و یا رحیم یا کریم ویا مجید یا من هو علی کل شی قدیر.....
صبح زن داداشم هم بگه بلانسبت خواهر شوهر فضول و فلان فلان شدم همش تو زندگیمون دخالت می‌کنه حتی تو رنگ ...

خب اگه سابقه ت خوب باشه و دخالت نکرده باشی قبلا چرا باید همچین چیزی بگه؟

مگه اینکه طرف خیلی بدبین باشه و خودش گرفتاریای درونی داشته باشه

من خودم اگه همچین پیامی تو گوشی همسرم ببینم خیلی خوشحال میشم

چون هدف اون شخص قطعا خوشحالی من بوده

من همچین دخالتی رو دوس میدارم