2733
2734
با چی رنگ کردی چجودی چندبار گذاشتی ؟ زمینه موهات چ رنگی بود

من موهام خرمایی هست و با یک بار رنگ کردن تنالیته قهوه ای خوشرنگی شد یعنی رنگی که قرمزی داره خیلیم خوشگل شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حنا+آب+زرده تخم مرغ+لبو رنده شده

ی قهوه ای جالبی شد

البته رو زمینه موهای خودم نگرفت،اونجاهایی که سفید یا از سری قبل کمی دکلره بود،رنگ گرفت

ی هایلایت شیکی شده بود

نمدونم چرا هی تعلیق میشم🙄🥴
2731
حنا+آب+زرده تخم مرغ+لبو رنده شده ی قهوه ای جالبی شد البته رو زمینه موهای خودم نگرفت،اونجاهایی که س ...

هایلایت شرابی ؟ من اصلادوسندارم شرایی بشه ولی ظاهرا راهی نیس مال همه همین رنگی میشه

چه رنگی میشد دقیقا شرابی تیره یا قهوه ای خرمایی ؟ موی خودت زمینش چه دنگس بود قبل حنا

موی خودم قهوه ای تیره بود و سفید خیلی دارم،موهام با حنا و سدر و آب پوست گردو و قهوه و روغن زیتون میشد قهوه ای خرمایی

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
موی خودم قهوه ای تیره بود و سفید خیلی دارم،موهام با حنا و سدر و آب پوست گردو و قهوه و روغن زیتون میش ...

عزیز ب شرابی تیره و قرمز نمیزد 

چقد جالب

ینی موهای خودتون دنگ کرده قهوه ای تیره بود یا بدون رنگش

عزیز ب شرابی تیره و قرمز نمیزد  چقد جالب ینی موهای خودتون دنگ کرده قهوه ای تیره بود یا بدون ر ...

رنگ کرده،نه به شرابی نمیزد اصلا،فقط چون موهام پر و بلند بود به سختی از موهام شسته میشد

رنگ کرده،نه به شرابی نمیزد اصلا،فقط چون موهام پر و بلند بود به سختی از موهام شسته میشد

من موهام مشکیه دلم میخواد یه فهوه ای خرمایی بهم بده ک ب شرابی نزنه

بجای رنگ حنا بذارم

من موهام مشکیه دلم میخواد یه فهوه ای خرمایی بهم بده ک ب شرابی نزنه بجای رنگ حنا بذارم

اول بگرد دنبال فرمول درست که یه وقت بد رنگ در نیاد

2706