2737
2739
عنوان

ب نامزدم حسی ندارم

708 بازدید | 60 پست

۴ سال دوست بودیم ب سختی بهم رسیدیم انقد اذیتم کرده انقد عصبیم کرده انقد بچه بازی دراورده واقعا از چشمم افتاده ب خودشم گفتم خیلی بچه بازی درمیاره خیلی حرصم میده اخلاقاق خیلی خیلی خوبیم داره ولی دیگ احساس میکنم هیچ حسی ندارم بهش 

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخدا فکر میکنی

چون بهش رسیدی این حسو داذی

از دستش میدادی الان عاشق و شیدا بودی

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2740
شاید این حست گذراست. اخه ۴سال دوست بودین مگه میشه یهو همه چی تموم شه؟ 

نمیدونم شاید بخاطر اینه ک امشب خیلی حرصم داد...

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
بخدا فکر میکنی چون بهش رسیدی این حسو داذی از دستش میدادی الان عاشق و شیدا بودی

تا یکساعت پیشم عاشق و شیدا بودم انقد حرصم داد و عصبیم گرده ک دیگ امشب زدم ب سیم اخر

دوهفته کلا ارتباطت رو باهاش قطع کن نه ببینش نه زنگ بزن نه پیام بده به اونم بگو میخوام دوهفته تنها باشم اگه دلت تو این دوهفته براش تنگ نشدحتما نامزدیت رو بهم بزن چون قطعا دوسش نداری 

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍