2737
2739
عنوان

بخیه دندان عقل

106 بازدید | 26 پست

سلام وقتتون بخیر 

من با امروز میشه سه روز که دندون عقلم رو حراجی کردم الان یه گره لای دندونم بود دیدم گره بخیه افتاده مگه بخیه جذبی به این زودی میوفته؟ بعد اونم خیلی دردم گرفته

جذبی نیست ک 

11/7/1400دوستیمون😍🙊 23/7/1401بله برونمون ❤️💍۱۳/۲/۱۴۰۲عقدمون❤️😍💍عروسیمون ۱۲/۰۸/۱۴۰۲👩‍❤️‍👨بی هم می‌میریم شبیه زنجیریم 🖇️یه لحظه دور از هم آروم نمی‌گیریم🥺🥺🫀 روزای خوب منتظرمونه 😋 زندگی زیباست لبخند بزن 😁🙏 برای خوشبختیمون دعا کنید 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من رفتم بکشم خدا لعنتش کنه دندون رو شکسته خورده خورده درآورده بیسواد نفهم روز بعدش رفتم گفتم مونده گفت استخونه و به تیکه در آورد دیگه منم بیخیال شدم چون شوهر بیشعور من کاری نمیکنه برام. چند ماه پیش بود اونم بعد دوسال درد کشیدن .. الان ریشه مونده 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2740
من رفتم بکشم خدا لعنتش کنه دندون رو شکسته خورده خورده درآورده بیسواد نفهم روز بعدش رفتم گفتم مونده گ ...

ای جانم کاش پیش متخصص جراح فک و صورت میرفتی خیالت راحت میشد عذاب کشیدی ک اینطوری

دکتر گفت جذبیه نیازی نیست بیای بکشی ولی چون یکم پیش افتاد شماره ندارم زنگ بزنم استرس گرفتم

ن بابا من خودم تو خونه با موچین و قیچی کشیدم

11/7/1400دوستیمون😍🙊 23/7/1401بله برونمون ❤️💍۱۳/۲/۱۴۰۲عقدمون❤️😍💍عروسیمون ۱۲/۰۸/۱۴۰۲👩‍❤️‍👨بی هم می‌میریم شبیه زنجیریم 🖇️یه لحظه دور از هم آروم نمی‌گیریم🥺🥺🫀 روزای خوب منتظرمونه 😋 زندگی زیباست لبخند بزن 😁🙏 برای خوشبختیمون دعا کنید 🙏

وای که چقد سخت بود برا من دکتر گفت هر دو دندونت رو یه باره بکش تحمل کن دردش رو تا تموم بشه من ۱۰روز عذاب کشیدم انگار فک پایینم شکسته بود از بس دندون کشیدنی بهش فشار اومده بود فقط سعی کن مسکن بخوری با انتی بیوتیک 

خدایا تا کی ...
روز چندم؟ من روز سوم ی گره سفید خود ب خود تو دهنم بود افتاده بود بعدش گز گز میکنه جاش میترسم باز شه

نترس ی هفته نرمالشه اگ نیفتاد خودت بکش