2733
2739
عنوان

غمگینم برای نور امیدیه کور شد....

310 بازدید | 19 پست

6 یا 7 ماه که اقدام کردم برای بارداری یکمبی من فس بعد از 2 تا بچه آنقدر بهم بریزم ولی راستش ویرانم....الان شد 20 ماه مه مامانم رفت بعدشم مادربزرگم ....بی نهایت نبودنشون آزارم میده... از خداوند فرزند خواستم نشد...برام دعا کنید....خدا دوباره تن سرنوشتم بزاره ...یا اگر نیست... در برابر تصمیم خدا راضی بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روحشون شاد

خیلی خیلی خیلی خیلی حتما پولداری فکر بچه سوم تو این وضع هستی

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
دوتا داری دیگه   منکه سومی رو نمیخام   تازه هیج کسی هم دورمون نیس نه خواهری داریم نه براد ...

می دونی مشکلم چیه زیادی عاشق شدم ...در واقع این خواسته شوهرمه...دلم می خواد ته دوست داشتنم رو ثابت کنم چون تو روزها و ساعت هایی کنار من بوده که جز خدا هیچ کس فریاد رس دلم نبود...

2740
می دونی مشکلم چیه زیادی عاشق شدم ...در واقع این خواسته شوهرمه...دلم می خواد ته دوست داشتنم رو ثابت ک ...

خب عزیزم زنو شوهری همینه وظیفه همسره که همه جوره در کناره همسرش باشه، شماهم همونجوری براش جبران خواهی کرد

نه اصلا یه آدم با حقوق کارمندی و یه زندگی متوسط در حد یه خونه و ماشین

نمیدونم

واسه من رفاه آسایش آرامش و شادی و سلامت بچه هام خیلی مهمه واسه همین حتی نخواستم یه دونه هم داشته باشم

مسئولیت سنگین هست

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
نمی ترسم ،شما هم نترس اتفاقی نمی فته انشاالله ...

من که برا خودم نمی ترسم عزیزم

فکر اوارگی و کمبود دارو و بی برقی و بی ابی رو میکنم، در حالیکه بچه ای در کاره

ادم بزرگ که مساله ای نداره 

من که برا خودم نمی ترسم عزیزم فکر اوارگی و کمبود دارو و بی برقی و بی ابی رو میکنم، در حالیکه بچه ای ...

با این که همیشه استرس میگیرم ولی ذره ای نگران نیستم  انشالله زودتر نابود بچشه این اسرائیل