2752
2734

ما سه تا خواهریم سختی  و غریبی زیاد کشیدیم تو زندگی همیشه فقط همدیگه رو داشتیم الان هم خیلی با همدیگه خوبیم هر هفته همه خونه مامانم اینا جمع میشیم همسرامون هم خدا رو شکر  خیلی  با هم خوبن بیشتر مسافرت ها و بیرون رفتن هامون با همدیگه اس 

بهش بگو میتونی بهم بزن، بببن اون موقع چطوری منم پوستتو بکنم

بخدا من خیلی دوسش دارم قبلاً خوب بودیم تازگیا بد شده از طرفی از نگاه بقیه بهش حق میدم فقط دوری میکنم دعا میکنم خدا آنقدر خوشبختش کنه که دیگه از من کینه ای نداشته باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به بچه بگو فعلا درس دارم، برو مثلاً ۲ ساعت دیگه بیا، شکلاتی چیزی بهش بده، یا از قبل درو قفل کن،  ...

این مسئله مجردیم بوده 

الان شوهر کردم هیچ غلطیم نکردم😂

2731

چینی باید باشه چون اکثر کاراکترهاش رو نمیتونم بخونم. کلمه‌ی محصول رو فقط دیدم😅

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
وای دقیقا خواهر منم خودشو عقل کل میدونه، همیشه دستور میده رئیس بازی درمیاره خیلی پز میده خیلی ها چ ...

دیدی وقتی از خواهر میخوری چقدر دردت میاد 

آخرین بدی که خواهرم در حقم کرد این بود چند شب پیش خونه‌ی مامانم بودیم بعد همسر من نتونست بیاد ولی خواهرم با دوتا بچه‌هاش و همسرش بودن بابام کباب درست کرد و از ساعت ۷ شروع کرد به کباب کردن هی داغ داغ میاورد ما میخوردیم تا ساعت ۹ که سفره انداختیم و شام خوردیم دوتا دونه کباب موند مامانم گفت اینو ببر واسه سیامک اگه اون نخورد خودت بخورش وای اگه بدونی جلو شوهرش و بچه‌هاش و بابام چکار کرد داد میزد نه نمیخواد ببره حرومش نکن نده ببره که داداشم از دور بهش نگاه کرد که بسه ول کن و بهش گفت نهایتا خودش میخوره چرا داری داد میزنی اینقدر ناراحت شدم به مامانم گفتم که ناراحت شدم گفت اون میخواسته اون دوتا دونه کباب رو ببره واسه شوهرش بعد دیده نمیشخ اینجوری رفتار کرده

کلا میدونی زمونه عوض شده بلانسبت شما آدما عوضی تر شدن

بخدا من خیلی دوسش دارم قبلاً خوب بودیم تازگیا بد شده از طرفی از نگاه بقیه بهش حق میدم فقط دوری میکنم ...

کمکش کن یکی قسمتش بشه، ولی دورادور، که بهش بر نخوره، سعی کن بهش بگی دیگران رو محل نده سر حرفاشون و چقدره مهمی براش،  ولی دونفره، 

ولی یادت باشه کمی محکم باشی ، محکم تر خواهرت تا بشینه پای حرفت

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
۴ تا خواهریم ، خیلی دلسوز و کمک هم هستیم ، لباسامون و کفشامون و همه چیزایی که اندازه همدیگه بشه مشتر ...

چه عالی .. واقعا لذت بردم🤩

ایشالله همیشه برای هم بمونید👌

دیدی وقتی از خواهر میخوری چقدر دردت میاد  آخرین بدی که خواهرم در حقم کرد این بود چند شب پیش خو ...

آخی عزیزم

واقعا آدم ناراحت میشه

خواهرم تو جمع فامیلا دوستا پیش بقیه اصلا منو آدم حساب نمیکنه همش ضایعم میکنه، خودشون پولدارن همش یجوری فخر میفروشه

ما کوفتم نداریم تو زندگیمون یه ماشین قراضه هم نداریم

ولی این همش بهم پز میده

تازگی هام سر ی موضوعی خیلی ناراحتم کرده تو۲ تا تاپیک قبلیم هست

کمکش کن یکی قسمتش بشه، ولی دورادور، که بهش بر نخوره، سعی کن بهش بگی دیگران رو محل نده سر حرفاشون و چ ...

آخه نمی‌دونم چجوری کمکش کنم خیلی مغروره خیلی تا حالا خیلی خواستگار داشته از من خوشگلتره اصلا هرجا میریم از بس خوشگله همه دورش جمع میشن از اول توجها سمت اون بود 

ولی کسیو میخواد که هم خوشگل باشه هم خوشتیپ هم اخلاق هم خونواده تحصیلات عالی وضع مالی توپ فکر نکنم همچین آدمی باشه خیلی پرتوقعه

خواهرم همه اولویت زندگیش همسرشه همه همه اولویتش فقط شوهرشه یعنی مادر پدر خواهر برادر هیچی ب هیچی

بنظرم همچنین خواهرایی قابل تحمل ترن وبیشتر غرقن تو زندگیشون تا اینکه مدام سرک بکشن زندگی دیگران 

2706