2733
2739
عنوان

شوهرم منو یه زن خنگ دسپا چلفتی و بیسواد میدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 49 پست
چرا خرج دارم ولی وقتی میدونم یه هزاری نداره ..و اگ تحت فشارش بزارم میره قرض میکنه دیگ بیخیال میشم پو ...

ن نزار قرض کنه اصلا قرض گرفتن فقر میاره کلا 

ولی بهش انرژی بده بگو پشتتم حمایت میکنم .بگو بخاطر تو مثلا از فلان چیزم زدم زیاد نخوردم زیاد نپوشیدم بخاطر اینکه دوستت دارم .مردا با حرف خر میشن  یجوری دلسوز بدست بیار دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجور کار کنم یادم بده بلد نیستم

من قبلا پیج زدم تو اینستا گرام وسایل قدیمی رو از دیوار می‌خریدم تو اینستا می‌فروختم خیلی سودداشت الان فعلا حامله ام نمیتونم.

میتونی تو هم پیج همکاری بزنی .

مثلا یه پیج بزن ارزانسرای لباس با کفش .برو پیج های مطمعن پیدا کن مثلا یه لباس زده ۳۵۰ تو عکس اونو کپی کن بیار بزن تو پیجت قیمتشو بزن ۴۰۰

اگه کسی از تو بخرع اون وقت تو ۵۰تومن سود می‌کنی.

لباس رو یکی دیگه می‌فرسته این وسط ۵۰تو سود می‌کنی.

من قبلا این کارو هم کردم

من قبلا پیج زدم تو اینستا گرام وسایل قدیمی رو از دیوار می‌خریدم تو اینستا می‌فروختم خیلی سودداشت الا ...

پیجتو هم ب آشناها و دوستان نگی ها .

برو غریبه هارو فالو کن خانوما و اونام تورو فالو کنن

2728

حالا شوهر من برعکس ..

سطح کلاس و سوادش از من پایین‌تر بود خیلی زورم می‌گرفت میدیدم چیزی حالیش نیست به خصوص توی جمع فامیلی.

کم کم راضیش کردم درس بخونه و کتاب بخونه تا سطحش بیاد بالا ...

کمکش کردم از نظر مالیش وضعش خوب شد

خلاصه زیر و رو شد

اونقدری آوردمش بالا تا یه روز بهم خیانت کرد🤣🤣🤣

فقط عاقبت من ....

فقط دل شکسته ی من.

لعنتش بهش که قدر خوبی هامو ندونست ..

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
واقعا سود خوبی هم داره ها مثلا گل سرخی هست از قدیمیا قشنگ هاشو می‌خریدم با صدتومن سود می‌فروختم .با ...

خیلی خوبه آدم حاصل تلاششو ببینه.

2738
حالا شوهر من برعکس .. سطح کلاس و سوادش از من پایین‌تر بود خیلی زورم می‌گرفت میدیدم چیزی حالیش نیست ...

داشتم  میگفتم افرین که رسیدم به اخرش خیانت😓🤦‍♀️

هیچ وقت توقع نداشته باش اون حسی که به ادما میدی رو پس بگیری .........اونا قلب ♥️تو رو ندارن😔
بله واقعا کیف میده .تو دستم میبینم کیف میکنم میگم این دوتا و خودم خریدم 

بآلای صفحه یه پست گذاشتم ببین من چقدر زحمت کشیدم اما تمام زحماتم به باد رفت ....

کاش من در آخر لذت میبردم

عزیزم نیاز نیست خودتو تغییر بدی فقط و فقط سعی کن مرموز باشی مثلا همه چیو براش توضیح نده، رازهاتو نگو، در کنار صمیمیت سعی کن مرموز هم باشی، تو خونه هم لباس راحتی ولی نو و قشنگ بپوش، ارزون بخر ولی همیشه بخر تا متنوع باشن. گاهی توخونه ارایش کن، ورزش کن، برو پیاده روی، دکور تغییر بده، کلا بیشتر به فکر خودت باش بدون خرج زیاد، خرجت واسه لباست و ارایشت باشه، آشپزی هم توی اینستا زیاده، با کمترین وسایل جدیدترین غذاهارو میتونی بپزی، ولی اصلا نفهمه اینکارا بخاطر حرفاشه، بزن به شوخی و خنذده، من میفهمم چی میگی چون شوهرم روی بعضی مسائل حساسه، من قبلن حساس بودم الان میزنم به شوخی، مثلا میگه من فلانم تو نیستی میگم تو یدونه ای واسه نمونه ای، جدیدا هم اسمشو گذاشتم نمونه🤣 دیگه خودشم خندش میگیره از خودش تعریف کنه، حال خودمم بهتره چون واقعا ارزش ندارن این چیزا، مردا بفهمن به چیزی حساسی بیشتر اذیتت میکنن و براشون تبدیل به سرگرمی میشه اینکار

داشتم  میگفتم افرین که رسیدم به اخرش خیانت😓🤦‍♀️

خیانت خیلی سخته ...

روزی چند بار میگم کاش میشد بمیرم تا کمتر عذاب بکشم 

اما چه کنم که مرگ دست من نیست 

چه کنم بچه ی کوچیک دارم ..

اعتمادی به همسرم ندارم ..

همش میگم چطور دلش اومد اونکه عاشقم بود 

خیانت خیلی سخته ... روزی چند بار میگم کاش میشد بمیرم تا کمتر عذاب بکشم  اما چه کنم که مرگ دست ...

تو چرا بمیری اخه این چه  حرفیه عزیزم خدا بهت ارامش بده واقعا سخته 

هیچ وقت توقع نداشته باش اون حسی که به ادما میدی رو پس بگیری .........اونا قلب ♥️تو رو ندارن😔
بآلای صفحه یه پست گذاشتم ببین من چقدر زحمت کشیدم اما تمام زحماتم به باد رفت .... کاش من در آخر لذت ...

💔💔💔متاسفم الان جداشدین؟منم همسرمقبلت یه طوری بود الان خیلی رفتارش عالی شده چند لول بالاتراومده .ولی نهایت زندگی تون خیلی ناراحتم کرد