2733
2739
عنوان

خانما بیاید قضاوت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 23 پست
ب شوهرت چ ربطی داره خب 

چون شوهرم قرار بود خیلی زود تر از اینا بیاد دنبالم اگه زود میومد بچه نمیرفت با اونا هزار دفعه بهش زنگ زدم که بیا دنبالم نیومد . بعدش هم اگه خونش بود بازم بچه به هوای پدرش میومد ولی نبود . هر دو دفعه به خاطر خوش گذرونیش نبود 

شوهرت سر کاره؟؟ نبودن پدر خیلی بده درکت میکنم .  ولی با این جماعت رک مثل خودشون باید حرف بزنی ...

اگه سر کار بود که انقدر عصبانی نمی‌شدم . اولش رفته بود کافه قلیون کشیده بود . دومم رفته باشگاه . تا الان نیومده . من خیلی رک گفتم کس دیگه ای بود قطعا متوجه میشد‌. اونا یه طوری رفتار کردن انگار من ظالمم با وجود گریه های بچه . ولی درد من اینه که بچه تنهایی می‌ره بیرون هیچکس هم براش مهم نیست برای اونا عادیه واسه من نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با این شرایطی که گفتی کاملا حق داری . اولش کامل ننوشته بودی شرایط رو .

من بدبخت بعد مدتها رفتم بیرون عیادت یه مریض گناهم این بود . شوهرم نیم ساعت پیش بچه نموند که من تنها برم و بیام

2740
ساعت یک شب چطوری تنها برم شوهرمم نیست خونه 

اسنپ

اژانس!

از ادمای اون خونه یکی بیارتش.

اینجور ک مشخصه شوهرت مسيولیت پذیر نیست

شما باید یادبگیری یک شبم شده بزنی بیرون

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا