2737
2739

اره دختر میخواستیم

پسر شد

شکرخدارو کردیم

حالام عاشق پسرمم😃

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب سلامتیش فکر کنی جنسیتش برات بی اهمیت میشه

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊
2731

وقتی از اول بسپاری به خدا فک کنم دچار ناراحتی بشی.خدا به احوال آینده بنده اش بیشتر آگاهه

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2738

من قبل بچه دار شدن دختردوس داشتم

اصلا نمیتونستم پسرداشتن رو تصور کنم

بچم پسر شد

همون تو تعیین جنسیت خداروشکر کردم فقط بخاطر سلامتش 

الانم خداروشکر میکنم بخاطر وجود پسر گلم 

خدا لایق دونسته بهمون فرشته اشو داده هرچی بگیم ناشکریه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

به نظرم همه‌ی ما میدونیم جنسیتش یه احتماله و همه میدونیم ممکنه یه جنسیت دیگه باشه بهتره قبلش اینو بپذیرید بعد اقدام کنید مگر اینکه برید پیش پزشک و تعیین جنسیت و ...

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

خودم ازدواج نکردم 

ولی مامانم اینطوری شد بعد یه اتفاق هایی افتاد که روزی هزار بار گفت فقط سالم باشه دیگه در مورد جنسیت حرف نمیزنم 

تو هم برات جنسیت مهم نباشه بچه نعمت خداست سلامتیش از همه چی مهم تره 

بچه بزرگم دختره،دوست داشتم دومی پسر میشد.دوست داشتم از هر دو جنس داشته باشم

دومی هم دختر شد،کنار اومدن نداره ،بچه از خون و گوشت آدمه،الان چراغ خونمه،از وقتی بدنیا اومده شادتر شدم،از بودنش لذت میبرم

وقتی از اول بسپاری به خدا فک کنم دچار ناراحتی بشی.خدا به احوال آینده بنده اش بیشتر آگاهه

چی بگم خیلی دوست داشتم دختر داشته باشم خیلی زیاد شاید باورت نشه تنها آرزوم همین بود 

بله

من دختر نمیخاستم ولی دختر شد

دلیلشم این بود ک من ی بیماری زنانه دارم ک ب نسل های بعدیمم میرسه ب دخترم ب نوه هام اگه دختر باشن

ب خاطر همین نمیخاستم مث من بشه ورنج بکشه

ولی الان دو سالشه با دنیا عوضش نمیکنم وان شاالله ک مث من اون بیماری رو نداشته باشه❤

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥