2737
2739

چند ساعت پیش بابام اومد بهم گف که با پسر عموم ازدواج کنم🥲😭💔

اون زن داره و از قبل هم همو دوس داشتن ولی الان چون فهمیده زنش بچه دار نمیتونه بشه میخاد طلاقش‌بده😭💔

من نمیخام با اون ازدواج کنم😭💔

من ۱۸ سالمه و اون تقریبا فک کنم ۲۸😭💔

کلا نمیخام ازدواج کنم با هیچکس💔

بابام هر شب بی دلیل وقتی میاد خونه کتکم میزنه حتی بخاطر این کتک زدناش دستم شکسته مامانمم همینجوریه و باهام بدرفتار میکنن🥲💔

کاش بمیرم💔

الان وایستادم تو تراس میخام بپرم ولی نمیتونم من که انقد دوس دارم بمیرم نمیدونم چرا نمیتونم بپرم 🥲💔

الان پام لرزید یکم مونده بود بیوفتم🥲💔

نمیتونمم بگم نه چون بابام بدتر کتکم میزنه وضعم از اینی که هس بدتر میشه 🥲😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب خود پسر عموت بگو دوسش نداری

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
2731
کسی نداری بری پیشش؟؟ خواهری برادری 

خواهرم ۱۱ سالشه و اونم از من بدش میاد🥲

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
ب خود پسر عموت بگو دوسش نداری

بخدا سالی یه بار هم نمیبینمش حتی شمارشو ندارم🥲😭💔

باعموت صحبت کن

کسی حرف منو قبول نداره 🥲💔

نمیتونم زنگ بزنم اگه بابام بفهمه...🥲💔

2740

لطفا بگین چیکار کنم🥲😭💔

فک کنم تنها راهش اینه الان خودمو بکشم🥲😭💔

@ملکه70     @elli23 ‍  @دختر_جذاب۸۸     @رز__هستم     ...

جانم

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂