2737
2739
عنوان

میشه بگین چیکار کنم...حالم خیلی بده🥲😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2142 بازدید | 65 پست
نمیزارن برم بیرون😭💔 الانم به عموم زنگ زدم میگه غلط کردی نمیخای مگه دست خودته و به بابات میگم زنگ ...

وااا بگو مگه زوریه😐😐عجب آدماییننا!!‌

بگو آره دست خودمه زندگیه خودمه، خودم باید تصمیم بگیرم 

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
هیشکیو نداری؟ دایی و خاله ای؟ مامانت پشتت نی؟ 

نه همه مث همن🥲😭💔

مامانمم همینجوری

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وااا بگو مگه زوریه😐😐عجب آدماییننا!!‌ بگو آره دست خودمه زندگیه خودمه، خودم باید تصمیم بگیرم&nbs ...

😭😭😭😭😭💔💔💔

کاش میتونستم خودم واسه خودم تصمیم بگیرم حتی اینم نمیزارن😭😭😭😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2731
😭😭😭😭😭💔💔💔 کاش میتونستم خودم واسه خودم تصمیم بگیرم حتی اینم نمیزارن😭😭😭😭💔

بخدا دیگه خیلی داره بهت ظلم میشه خیلییییی

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
خانما زنگ مشاور خانواده یا پلس بزنه خیلی بد میشه؟ یعنی کمک نمیکنن بهش؟ 

اگه بفهمن بدتر میشه همچی😭😭😭💔

دلم میخاد بغلت کنن  ببخش ک نمی تونم یکاری کنم برات  سنمون تقریبی یکیه و انگاری دردت به ق ...

فداتشم😭😭😭😭😭💔

2740
بخدا دیگه خیلی داره بهت ظلم میشه خیلییییی

چیکار کنم 😭😭😭😭😭💔💔💔

اگه بیان خاستگاری دیگه نمیتونم هیچکاری کنم😭😭😭😭😭💔چهارشنبه هم میان😭😭😭😭😭💔💔

چیکار کنم 😭😭😭😭😭💔💔💔 اگه بیان خاستگاری دیگه نمیتونم هیچکاری کنم😭😭😭😭😭💔چهارشنبه هم میان😭 ...

تو فقط حرفت نه باشه

ببین با گریه ب بابات بگو بزار باهات حرف بزنم 

التماسش کن بگو باهات حرف بزنم 

بگو ی چیزایی ک تحت تاثیر قرار بگیره

بگو من دخترتم دوست دارم، بگو تو بابامی با اینک دعوام میکنی ولی مطنعنم دوستم داره ته دلت 

بگو من دلم ازت گرفت ولی همیشه مطمعن بودم  مثا کوه یکی دارم، بهش بگو بابا با این کارت میمیرم، تو و قدرتت و کوه بودنت توی دلم میمیره، بگو تنها امیدم تویی 

اینجوری یکم غرورشو نشونه گرفتی

کار نداشته باش چقد راست میگی چقد دروغ 

ی جیزایی بگو ک ب فکر بره و عذاب وجدان بگیره

عذاب وجدان بگیره خوب میشه، زجه بزننن

بگو تا اخر عمر کاری نکن ک دلم بمیره 

ی موقعی برو یکم اروم باشه

میفهمم کسی ک اینجوری اذیت کرده نمیفهمه اینارو ولی بلاحره دل داره شاید نرم شد

توسنتی بغلش کن، تحت تاثیر قرار بگیره

درود عامون بر یَک یَکتون باد، آنخماعو یهویی ✌️ 
ببین با گریه ب بابات بگو بزار باهات حرف بزنم  التماسش کن بگو باهات حرف بزنم  بگو ی چیزای ...

حتی ته دلشم دوسم نداره ولی اگه بتونم میگم😭😭😭😭😭💔💔

ولی به نظرت پدری که وقتی دخترش داشت میمرد و تو کما بود و اگه بهش شوک نمیدادن میمرد ولی اون براش مهم نبود این حرفا براش مهمه؟😭😭😭😭😭💔💔💔

حتی ته دلشم دوسم نداره ولی اگه بتونم میگم😭😭😭😭😭💔💔 ولی به نظرت پدری که وقتی دخترش داشت میمرد و ...

دلم ترکید برات بخدا😭😭

ولی یلحظه ک آرومه 

بیوفت ب پاش و التماس کن، همنطور ک گفتم یچیزایی بگو ک تلنگر باشه براش. مردا رو غرور و غیرت حساسن 

یجوری حرف بزن و گریه کن انگاری تو بهش اعتماد داشتی و داره با این کار خودشو خراب میکنه

بگوبدون اون هیچکسو نداری، دروغ بگو، ولی اینا شاید نجاتت بدن، شاید ی جرقه شد 

من امیدوارم و میترسم 

دعا میکنم از تهه دلم 

بهم از حالت خبر بده باشه؟ 

درود عامون بر یَک یَکتون باد، آنخماعو یهویی ✌️ 
دلم ترکید برات بخدا😭😭 ولی یلحظه ک آرومه  بیوفت ب پاش و التماس کن، همنطور ک گفتم یچیزایی بگو ...

فک کنم الان واسه کتک زدنم بیاد خونه اگه یکم آروم شد بهش میگم😭😭😭😭💔💔

چشم هر چی شد میگم💔😭

2706