2733
2734
عنوان

چرا از اون اول کسی دوستم نداشت؟

148 بازدید | 20 پست

چرا توی مدرسه هیچکس بهم اهمیت نمیده 

آخه مگه چه مشکلی دارم 

نه قیافم بده نه اخلاق بدی دارم نه با کسی لج افتادم 

خیلی سعی کردم بهشون نزدیک شم ولی نمیشه جوری رفتار می کنن که اصلا انگار وجود ندارم 

توی حیاط مدرسه که کلا تنهام هیچکس هم باهام حرف نمیزنه 

به خاطر اینکه نفر اول کلاسم وقتی کارشون میفته ازم سوال درسی می پرسن و من با جون و دل جواب میدم و خوشحال میشم بتونم کمکشون کنم

اصلا اینا مهم نیست فقط می خوام چرا من؟ اصلا دلیل اینکه کسی نمیاد سمتم رو متوجه نمیشم 

هیچوقت نتونستم خودم رو بینشون جا کنم بعد خب آدم تا یه حدی تلاش می کنه با کسی دوست شه بعدش آدم حس اضافه بودن می کنه ‌....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا دقیقا منم عین خودتم

امروز اردو بود اما من هیچکسو نداشتم برگشتم خونه...  پ

ولی من درسم خیلی خوب نیست متوسط هست ولی کتاب زیاد میخونم و مثبت اندیش و حرکاتم مث بچه ها نیست

کاربری دو دختر خاله هست!                                   
تلاش نکن  تنها بمون بهتر

خب من فقط دلم می خواد بدونم مشکلم چیه 

فقط می خوام به یه جوابی برسم که آخه چرا 

بعضیا هستن خب گوشه گیر و افسرده ان و خودشون نمی خوان دوستی داشته باشن 

ولی خب من سعی می کنم آدم شادی باشم

2740

بخاطراینکه زیادب تلاش کردی 

ونقطه ضعف دستشون دادی

وگرنه تاجایی که من میدونم قدرت دست شاگرد اوله

همه بهش احترام میزارن میرن سمتش چاپلوسی شو میکنن یکم سفت بگیر توهم میان سمتت خودشون 

بعدم من اینو متوجه شدم که تورو های اول مدرسه خیلی راحت ترمبتونی دوست پیداکنیم چون اونموقع اکثرا تنهان 

دقیقا دقیقا منم عین خودتم امروز اردو بود اما من هیچکسو نداشتم برگشتم خونه...   پ ولی من درسم ...

منم کسی رو ندارم 

هیچکس رو ندارم 

هیچ دوستی .....

ولی آخه مشکلم چیه ؟ 

چرا هر چی بیشتر بهش فکر می کنم به هیچ جوابی نمی رسم 

آخه من دیگه باید چیکار بکنم

منم با همه خ ب بودم ولی دوست صمیمی حداشتم رنگ تفریح همه باهم بودن و تنها ار و همینطور

اشکال نداره گذشت و حتی دیگه اسم خیلی هز همکلاسیامو یادم نمیاد سخت نگیر تو برو تو جمع کتاب ببر کتاب بخون تو تنهاییات بنویس ب اونا فکر نکن چون اصلا جو خوبی ندارن و چیزی رو از دست نمیدی

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
منم با همه خ ب بودم ولی دوست صمیمی حداشتم رنگ تفریح همه باهم بودن و تنها ار و همینطور اشکال نداره گ ...

نمی دونم 

شاید چون هیچ حرف بدی از دهنم بیرون نمیره 

شاید چون اهل دوست پسر و آرایش و کارای جلف نیستم 

شاید چون اهل تقلب کردن و تقلب رسوندن نیستم 

شاید به خاطر همین دوستم ندارن 

ولی باور کنید همیشه سعی کردم گرم بگیرم با همه و خیلیییی خوب رفتار کردم 

گاهی وقتا که می بینم تنهام تو مدرسه بغضم میگیره